Hasiči v stredu popoludní zasahovali v Bratislave na troch miestach

Hasici ilustracna.jpg

V stredu približne okolo druhej hodiny zasahovali v Bratislave hasiči na viacerých miestach, použili pritom 6 kusov hasičskej techniky.

Na operačné stredisko bol krátko pred druhou hodinou nahlásená dopravná automobilová nehoda na Vajnorskej ulici v Bratislave. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu dvoch motorových vozidiel, pričom jedno vozidlo skončilo v koľajisku a druhé blokuje cestu. Hasiči poskytli jednej osobe prvú pomoc a vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia.

Približne v takom istom čase bol tiež na operačné stredisko nahlásený požiar motorového vozidla na diaľnici D1 na zjazde na ulicu Galvaniho ulicu v Bratislave. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že ide o zadymenie motorovej časti vozidla. Hasiči požiar uhasili a ďalej termokamerou hľadali skryté ohniská, vykonali tiež na vozidle protipožiarne opatrenia.

Tretím nahláseným prípadom, tak isto približne o druhej, bol nahlásený požiar porastu na Borovicovej ulici v Čiernej vode, v Chorvátskom Grobe. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že ide o tri ohniská v lesíku vzdialené od seba viac ako 40 metrov. Na miesto sa dostavili členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Malinovo a Dobrovoľného hasičského zboru obce Ružinov – Prievoz – celkovo 5 členov s dvoma kusmi hasičskej techniky. Hasiči všetky ohniská uhasili. Požiar sa nachádzal v ťažšie prístupnom teréne.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk