Herečka Petra Polnišová z Bratislavy má COVID-19, vírus ju rozporcioval na kusy

Petra Polnišová
Foto: Instagram/ polnispetusa

Známa herečka bojuje s koronavírusom, no aj napriek očkovaniu nemá ľahký priebeh a necíti sa dobre.

Rodáčka z Bratislavy Petra Polnišová sa do povedomia verejnosti dostala najmä dlhoročným účinkovaním v seriáloch a filmoch. Hrať však začínala na divadelných doskách. Diváci si ju pamätajú z relácie SOS, Partička, seriálu Horná Dolná či Cuky Luky Film.

Herečka zatiaľ nie je hospitalizovaná v nemocnici. Lieči sa doma a v karanténe je viac ako týždeň. Informoval o tom web cas.sk.

Hoci má Polnišová za sebou očkovanie, cíti sa zle a uviedla, že koronavírus ju doslova rozporcioval na kusy. Dodala, že jej je najviac ľúto zdravotníkov v nemocniciach, ktorí sú vyčerpaní.

Polnišová momentálne účinkuje v seriáli Horná Dolná, kde stvárňuje postavu Eriky Bednárikovej. Herci aj štáb dodržiavali na pľaci prísne bezpečnostné opatrenia a pravidelne sa testovali. Netuší sa však, kde sa herečka nakazila. Nakrúcanie seriálu bolo prerušené.

S koronavírusom bojuje aj český herec Miroslav Etzler. Má však ťažší priebeh ako Polnišová a musel byť hospitalizovaný v nemocnici. Má obojstranný zápal pľúc a je na kyslíku. Nie je očkovaný a uviedol, že jeho rozhodnutie odmietnuť vakcínu bola obrovská chyba. Na záver odkázal všetkým, aby sa dali zaočkovať.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk