Herecký koncert dvoch talentov si môžete pozrieť v predstavení Skaza Titaniku

Titanic, Svaťo Malachovský, Michal Kubovčík
SITA/AP, youtube.com

Sväťo Malachovský a Michal Kubovčík si v novej komédii bratislavského divadla Štúdio L+S Skaza Titaniku zahrajú klaunov, hudobníkov a dokonca imitátorov lodnej skrutky.

Novinka, ktorú divadlo uvedie v sobotu 24. októbra, má publiku priniesť „recesiu s mrazivou pointou a humor v štýle Monty Python“, informovala Eva Sládková z Propaganda house. Komédiu z pera Johna Fiskeho upravil pre Štúdio L+S Milan Lasica. Režisérom hry, napísanej pre dvoch hercov, ktorí špekulujú nad tým, ako by si skazu Titaniku zahrali, je Karol Vosátko.

Výkonný riaditeľ Štúdia L+S Pavol Danišovič upozorňuje, že hra je „srdcovkou“ Milana Lasicu. „Na dosky nášho divadla chcel inscenáciu Skaza Titaniku dostať už dávno, no keďže voľba padla na dvoch z najvyťaženejších slovenských hercov, chvíľu to trvalo. Teraz sa to ale konečne podarilo,“ avizuje Danišovič.

Scénu predstavenia pripravil Peter Janků, kostýmy Renáta Ormandíková, hudobne spolupracovala Ľubica Malachovská Čekovská a text hry preložil Jan Kolář. Viac informácií o hre a ďalšom programe Štúdia L+S možno nájsť na webstránke divadla http://www.studios.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk