Hľadajú naj kultúrno-osvetového pracovníka Petržalky. Máte nejaké tipy?

Petržalka, paneláky
ilustračné: SITA

Navrhovateľ napíše krátku charakteristiku navrhovaného a uvedie, v čom vidí jeho osobitný prínos v oblasti kultúrneho života alebo šírenia osvety v mestskej časti.

Neziskové združenia, organizácie, verejné či vzdelávacie inštitúcie, občianske spolky, kolektívy, súbory i obyvatelia Petržalky môžu do 30. septembra posielať návrhy na ocenenie Kultúrno-osvetový pracovník Petržalky 2015.

Návrh musí obsahovať meno a priezvisko navrhovateľa, jeho telefónne číslo a e-mailovú adresu. V návrhu musí byť meno a priezvisko navrhovanej osoby na ocenenie aj s adresou, telefónnym číslom a e-mailovou adresou.

Navrhovateľ napíše aj krátku charakteristiku navrhovaného a uvedie, v čom vidí jeho osobitný prínos v oblasti kultúrneho života alebo šírenia osvety v mestskej časti.

Návrhy pre tohtoročné ocenenie môžu ľudia posielať poštou, priniesť osobne na adresu: Kultúrne zariadenia Petržalky, sekretariát riaditeľa, Rovniankova 3, 851 02 Bratislava, alebo zaslať elektronicky na katarina.rebrova@kzp.sk. Tohtoročné udeľovanie ocenení bude 22. októbra v CC Centre na Jiráskovej ulici.

Osoba, ktorú navrhnú na ocenenie, musí spĺňať niekoľko kritérií. Navrhnutý človek musí žiť a pôsobiť v Petržalke a v oblasti kultúry alebo osvety musí mať odpracovaných minimálne päť rokov. Ďalšou podmienkou je, aby sa jeho prínos k rozvoju kultúrneho života v Petržalke dal preukázať. Na ocenenie môžu ľudia navrhnúť aj osoby in memoriam.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk