Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Petržalka, paneláky
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: SITA
24. júla 2015 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2015

Hľadajú naj kultúrno-osvetového pracovníka Petržalky. Máte nejaké tipy?

Navrhovateľ napíše krátku charakteristiku navrhovaného a uvedie, v čom vidí jeho osobitný prínos v oblasti kultúrneho života alebo šírenia osvety v mestskej časti.

Neziskové združenia, organizácie, verejné či vzdelávacie inštitúcie, občianske spolky, kolektívy, súbory i obyvatelia Petržalky môžu do 30. septembra posielať návrhy na ocenenie Kultúrno-osvetový pracovník Petržalky 2015.

Návrh musí obsahovať meno a priezvisko navrhovateľa, jeho telefónne číslo a e-mailovú adresu. V návrhu musí byť meno a priezvisko navrhovanej osoby na ocenenie aj s adresou, telefónnym číslom a e-mailovou adresou.

Navrhovateľ napíše aj krátku charakteristiku navrhovaného a uvedie, v čom vidí jeho osobitný prínos v oblasti kultúrneho života alebo šírenia osvety v mestskej časti.

Návrhy pre tohtoročné ocenenie môžu ľudia posielať poštou, priniesť osobne na adresu: Kultúrne zariadenia Petržalky, sekretariát riaditeľa, Rovniankova 3, 851 02 Bratislava, alebo zaslať elektronicky na [email protected] Tohtoročné udeľovanie ocenení bude 22. októbra v CC Centre na Jiráskovej ulici.

Osoba, ktorú navrhnú na ocenenie, musí spĺňať niekoľko kritérií. Navrhnutý človek musí žiť a pôsobiť v Petržalke a v oblasti kultúry alebo osvety musí mať odpracovaných minimálne päť rokov. Ďalšou podmienkou je, aby sa jeho prínos k rozvoju kultúrneho života v Petržalke dal preukázať. Na ocenenie môžu ľudia navrhnúť aj osoby in memoriam.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X