Hľadajú sa svedkovia zrážky medzi kolobežkárom a bežkyňou na cyklistickom chodníku na Mlynarovičovej

Kolaz bratislava polícia
Foto: KR PZ Bratislava - koláž BratislavaDen.sk

Boli ste svedkami nehody medzi kolobežkárom a bežkyňou pri Chorvátskom ramene? Polícia potrebuje vašu výpoveď.

V polovici septembra, v pondelok 18. septembra v ranných hodinách, došlo k zrážke medzi kolobežkárom a bežkyňou. Dopravní policajti hľadajú svedkov, ktorí by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu tejto nehody.

Polícia doposiaľ získala informácie o tom, že 37-ročný vodič kolobežky s pomocným elektrickým motorčekom jazdil na cyklistickom chodníku na Mlynarovičovej ulici pozdĺžne pri Chorvátskom ramene v smere od Námestia Hraničiarov smerom na Bosákovu ulicu. Počas svojej jazdy však z doposiaľ nezistených príčin prišlo k zrážke s 22-ročnou bežkyňou, ktorá bežala tým istým smerom.

Svedkovia nehody by pomohli s objasnením tohto prípadu. Polícia ich preto žiada o pomoc, môžu sa prihlásiť osobne na odbore dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu Bratislava na námestí Hraničiarov alebo na ktoromkoľvek oddelení PZ. Môžu tiež pomôcť s výpoveďou telefonicky buď na čísle 09610 35550 alebo na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk