Hľadajú sa tí najlepší z ružinovskej hip-hopovej scény

Reper raper pixabay.jpg
ilustračné: pixabay.com

Organizátori Nedeľnej Hip Hop Siesty, mestská časť Ružinov a Cultus Ružinov, sa aj tento rok snažia zvyšovať latku a zlepšovať nielen hudobný, ale aj sprievodný program. Tešiť sa môžete na graffiti jam, breakdance battle s Laci Strikom a DJ workshop.

Večer si zmerajú sily nové tváre rapu a to pod taktovkou mentorov Majka Spirita, Kaliho a Separa. To je jedinečná šanca práve pre vás, aby ste ukázali, čo je vo vás a súťažili tak o množstvo zaujímavých cien, ktoré venovali Majk Spirit, Kali a Separ. Na Nedeľnej Hip Hop Sieste vystúpi aj DJ Tager, ktorý robil predskokana americkému raperovi Pitbullovi a jeho živej kapele na koncerte vo Viedni. Nedeľná Hip Hop Siesta sa koná 9. septembra od 14. hodiny v Amfiteátri pri Štrkoveckom jazere.

Hľadá sa nová tvár rapu!

Pošlite svoj track a získajte 500/200/100 eur, ako aj možnosť nahrať svoju pieseň v Star Music Studiu. Víťaz získa taktiež mediálnu podporu v rádiu SiTy! Porota a mentori: Majk Spirit, Kali a Separ.

Podmienkou je, aby ste texty napísali sami. Svoj track spolu s prihláškou môžete poslať do 26. augusta na e-mail cultus@cultusruzinov.sk. Prihlášku nájdete TU. Zo všetkých trackov bude vybraných 10 finalistov, ktorí budú súťažiť live 9. septembra o 19. hodine. Výber finalistov bude oznámený 31. augusta.

Graffiti jam

Pošli svoje graffiti dielo vytvorené na legálnej stene a získajte 300/200/100 eur. Kresby môžete posielať spolu s prihláškou do 26. augusta na email cultus@cultusruzinov.sk. Zo všetkých vyberie odborná porota 6 finalistov, ktorí budú bojovať o toho najlepšieho 9. septembra.

Breakdance battle

Príďte sa ukázať pred tými najlepšími. V porote bude Laci Strike. Registrácia zdarma na mieste o 15. hodine. Prize money 300/200/100 eur.

Moderuje Osťo. Vstup na finále Nedeľnej Hip Hop Siesty je zadarmo.

Podujatie vzniklo vďaka podpore rádia SiTy. A podpore Ružinovského športovému klubu.

Viac informácií, ako aj pravidlá a prihlášku súťaže nájdete TU.

Hip hop ruzinov.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk