Hľadáte kuchyňu snov? Takto to dopadne, keď sa spojí emócia, jedinečný rukopis a kvalita aj v tom najmenšom detaile

A_img_1892.jpg
Foto: Dalno

Kuchyňu na mieru vám dnes ponúkne mnoho predajcov. Ako si však vybrať toho, ktorý prenesie vaše predstavy do reality a navyše dodá kvalitný materiál spolu s precíznou realizáciou?

Ak sa nechcete pri výbere toho pravého kuchynského štúdia popáliť, zvoľte kombináciu, ktorá si buduje na slovenskom trhu úspešnú cestičku od roku 2006. Spojením osobitnej emócie, originálneho dizajnu a kvalitného prevedenia vznikajú kuchyne, ktoré odporúčajú spokojní zákazníci svojim známym aj po rokoch používania.

Prečo sú kuchyne Dalno  riešením, ktoré dokonale vystihne to, čo hľadáte?

Riešite dekor, materiál či dispozíciu? To najdôležitejšie je pocit ktorý vo vás kuchyňa vzbudí vždy, keď do nej vstúpite

Emócia nie je len výraz. Aby vo výsledku vaša kuchyňa vyžarovala teplo domova, pohladila dušu a zároveň vyťažila z priestoru maximum, je potrebné začať od nuly. Spoznať požiadavky a priania zákazníka – to je začiatok, ktorý načrtne obraz novej kuchyne. A taktiež dôvod, prečo je každá kuchynská linka z dielne Dalno premiérou bez opakovaného scenáru.

Na mieru neznamená len dokonalé napasovanie kuchynskej linky do priestoru, ktorý je malý, atypický alebo má iné obmedzenia. Ak je kuchyňa skutočne na mieru, prináša už vo fáze návrhu reálny obraz a okamžité odpovede na všetky otázky, ktoré sa vám v hlave vynárajú. „Aj priestor s obmedzeniami tak v Dalno zvládneme s ľahkosťou vďaka tomu, že nás neobmedzujú výrobné možnosti.”

B_img_1909_retus.jpg
Foto: Dalno

Kvalitná kuchyňa stojí na tých najmenších detailoch. Odolný materiál a moderné technológie spríjemnia každodenné varenie

„Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme, že sú to práve technológie, ktoré dokážu predĺžiť životnosť kuchyne aj o niekoľko rokov. Preto vsádzame na najmodernejšie výrobné technológie . Keď vytvoríme kuchyňu na mieru, chceme, aby si ju náš zákazník mohol užívať čo najdlhšie.”

Pýtate sa v čom je rozdiel? V detailoch. Trvácnosť materiálov, odolnosť voči vode či otlačkom prstov, bezchybné a neviditeľné spoje bez špár alebo kovanie s doživotnou zárukou sú dôvodom, pre ktorý si aj po rokoch poviete, že v takejto kuchyni je radosť variť.

Odložte katalógy. Len nadčasový dizajn vám zaručí, že aj o pár desiatok rokov bude mať vaša kuchyňa osobitné čaro

Kuchyne z katalógu môžu poslúžiť ako inšpirácia. Ak však plánujete vysnívanú kuchyňu, chcete sa v nej cítiť príjemne aj o niekoľko rokov. Trendy pominú, no originálny dizajn a nadčasové dekory dokážu z vašej kuchyne vyčarovať miesto s príjemnou atmosférou.

Pre gurmánov a všetkých dizajnových nadšencov, ktorí si potrpia na jedinečnosti, má Dalno vo svojich realizáciách ešte jednu chuťovku. Je ňou kuchyňa na mieru, v ktorej to vonia nielen lahodným jedlom, ale i exkluzivitou. V ponuke dekorov, či prvkov, ktoré sú ozdobnými šperkami, zaručene nájdete také, ktoré by ste u iných predajcov kuchýň hľadali márne.

Máte dojem, že je takáto kuchyňa na mieru tak trochu mimo váš rozpočet? Vaše obavy sa rozplynú v momente, keď si porovnáte kuchyne, ktoré sa zdajú byť na prvý pohľad rovnaké, no vo výsledku majú odlišnú cenu. Tajomstvo sa ukrýva v detailoch, akými sú technológie, materiály, použité vybavenie či odborná montáž.

C_img_1403.jpg
Foto: Dalno

30 predajní od Bratislavy po Michalovce – navštívte kuchynské štúdiá, kde majiteľom záleží na koncepte, ktorý má hlavu a pätu

Znie vám táto kombinácia emócie, kvality a originálneho dizajnu ako niečo, čo ste si pre svoju novú kuchyňu predstavovali? V tom prípade sa stačí prebudiť do reality, máte ju na dosah. Poobzerajte sa po jednom z Dalno kuchynských štúdií vo vašom okolí.

Predajné miesta fungujú spôsobom franchisingu. Zaručene v nich tak nájdete rovnako kvalitnú výrobu produktov a odborné poradenstvo spolu s doplnkovými službami, ktorými sú Dalno kuchyne a interiéry známe.

ZAUJÍMA MA VIAC

Tento článok vznikol v spolupráci s klientom Dalno

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom