Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Staré Mesto, hradby
ilustračné: depositphotos.com
31. októbra 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2016

Hľadáte prácu? V Starom Meste budú voliť miestneho kontrolóra

Mestská časť Staré Mesto vyhlásila voľbu miestneho kontrolóra. Doterajšiemu kontrolórovi Oliverovi Paradeiserovi sa totiž končí šesťročné funkčné obdobie.

Ako ďalej informuje oficiálna internetová stránka mestskej časti, voľba bude 6. decembra. Uchádzači o pozíciu môžu písomné prihlášky s požadovanými prílohami predkladať do 22. novembra, a to prostredníctvom pošty na adresu miestneho úradu v Starom Meste alebo osobne.

Podľa informácií na stránke musí mať uchádzač o pozíciu miestneho kontrolóra skončené minimálne úplné stredné vzdelanie. Do zoznamu požadovaných príloh k prihláške musí doložiť písomnú žiadosť na výkon funkcie miestneho kontrolóra, ďalej uviesť všetky osobné údaje, priložiť úradne overenú fotokópiu dokladu o vzdelaní, štruktúrovaný profesijný životopis, výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace, čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu a písomný súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.

Uchádzačov, ktorí splnia podmienky, bude mestská časť písomne informovať o mieste a čase voľby miestneho kontrolóra. Na voľbe dostane každý uchádzač priestor na vystúpenie pred poslancami miestneho zastupiteľstva, maximálne päť minút. Na zvolenie miestneho kontrolóra je podľa zákona potrebný súhlas nadpolovičnej väčšiny všetkých poslancov miestneho zastupiteľstva Starého Mesta.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X