Hľadáte prácu? V Novom Meste hľadajú asistenta s nástupom od februára, prax nie je podmienkou

Hľadá sa asistent koordinátora
ilustračné: gettyimages

Pracovná príležitosť pre niekoho, kto si hľadá novú prácu. Nové Mesto hľadá asistenta koordinátora. Predošlá prax pre vykonávanie tejto pracovnej pozície nie je podmienkou.

Nové Mesto hľadá asistenta koordinátora do Komunitného centra na na Ovručskej ulici. Uchádzačovi o pracovné miesto ponúkajú nástupný plat od 723,50 € do 868,50 € v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. + osobný príplatok v závislosti od skúseností uchádzača. Ide o prácu na trvalý úväzok. Predpokladaný termín nástupu je vo februári 2019. Náplňou práce je podieľanie sa na zabezpečovaní sociálnych a komunitných služieb, vykonávať realizáciu vzdelávacích voľnočasových aktivít v rámci komunitného centra a ďalších operatívnych činností.

Požiadavky:

Kvalifikačné požiadavky

  • minimálne vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa (bakalárske) alebo vysokoškolské vzdelanie získané štúdiom v magisterskom štúdijnom programe zameranom na sociálnu prácu, sociálne služby a poradenstvo, pedagogiku /sociálnu liečebnú, špeciálnu/, psychológiu;
  • prax v činnosti komunitného centra je výhodou.

Počítačové znalosti

  • Microsoft Excel, Word, Power Point, Outlook – pokročilý

O prácu sa môžete uchádzať do 15. januára 2019. Mestská časť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Žiadosť o zaradenie do výberového konania so životopisom a nižšie uvedených súhlasom zašlite na email zuzana.lehocka@banm.sk alebo na poštovú adresu:

Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto,
personálny úsek , Junácka ul. l,
832 91 Bratislava 3
alebo zuzana.lehocka@banm.sK

Súhlas:
Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO 00 603 317 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk