Hľadáte prácu? V Novom Meste zháňajú asistenta na sekretariát starostu s nástupom od februára

Miestny úrad Nové Mesto
Foto: Google maps

Miestny úrad Nové Mesto pred časom zverejnil novú pracovnú ponuku. Ide o pozíciu s názvom asistent/pracovník sekretariátu starostu.

Ak si hľadáte prácu a ste z Nového Mesta, možno vás zaujme nasledujúca ponuka. Hľadá sa pomocník k starostovi na miestny úrad na Junácku ulicu. Nástup je možný od februára. Mzda sa pohybuje od 480 € do 685 € v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. + osobný príplatok v závislosti od skúseností uchádzača. Náplňou práce by bolo napríklad zabezpečovanie administratívnej a organizačnej podpory, denná agenda na sekretariáte, príprava materiálov na stretnutia, organizovanie pracovného programu, práca s pozvánkami, zabezpečovanie pracovných ciest či uvádzanie hostí a návštev či práca s elektronickou registratúrou a archivovanie.

Podmienkou je ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou. Z jazykových znalostí sa vyžaduje znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, z administratívnych znalostí by mal uchádzač o prácu ovládať hospodársku korešpondenciu. Podmienkou je taktiež prax na podobnej pracovnej pozícii minimálne 1 rok. Uchádzač o miesto by mal byť samostatný, trpezlivý, dôsledný, mať vynikajúcu organizačnú schopnosť, mal by taktiež vedieť zvládať stres.

Pokiaľ by vás pracovná ponuka oslovila, svoj životopis s nižšie uvedeným súhlasom je potrebné zaslať do piatka 18. januára na adresu miestneho úradu: Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto, personálny úsek, Junácka ul. l, 832 91 Bratislava 3 alebo na email: zuzana.lehocka@banm.sk.

Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO 00 603 317 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk