Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Miestny úrad Nové Mesto
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Google maps
4. januára 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skbanm.sk Diskusia()

Hľadáte prácu? V Novom Meste zháňajú asistenta na sekretariát starostu s nástupom od februára

Miestny úrad Nové Mesto pred časom zverejnil novú pracovnú ponuku. Ide o pozíciu s názvom asistent/pracovník sekretariátu starostu.

Ak si hľadáte prácu a ste z Nového Mesta, možno vás zaujme nasledujúca ponuka. Hľadá sa pomocník k starostovi na miestny úrad na Junácku ulicu. Nástup je možný od februára. Mzda sa pohybuje od 480 € do 685 € v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. + osobný príplatok v závislosti od skúseností uchádzača. Náplňou práce by bolo napríklad zabezpečovanie administratívnej a organizačnej podpory, denná agenda na sekretariáte, príprava materiálov na stretnutia, organizovanie pracovného programu, práca s pozvánkami, zabezpečovanie pracovných ciest či uvádzanie hostí a návštev či práca s elektronickou registratúrou a archivovanie.

Podmienkou je ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou. Z jazykových znalostí sa vyžaduje znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, z administratívnych znalostí by mal uchádzač o prácu ovládať hospodársku korešpondenciu. Podmienkou je taktiež prax na podobnej pracovnej pozícii minimálne 1 rok. Uchádzač o miesto by mal byť samostatný, trpezlivý, dôsledný, mať vynikajúcu organizačnú schopnosť, mal by taktiež vedieť zvládať stres.

Pokiaľ by vás pracovná ponuka oslovila, svoj životopis s nižšie uvedeným súhlasom je potrebné zaslať do piatka 18. januára na adresu miestneho úradu: Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto, personálny úsek, Junácka ul. l, 832 91 Bratislava 3 alebo na email: [email protected]

Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO 00 603 317 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X