Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Miestny úrad Nové Mesto
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Google maps
4. januára 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skbanm.sk Diskusia()

Hľadáte prácu? V Novom Meste zháňajú asistenta na sekretariát starostu s nástupom od februára

Miestny úrad Nové Mesto pred časom zverejnil novú pracovnú ponuku. Ide o pozíciu s názvom asistent/pracovník sekretariátu starostu.

Ak si hľadáte prácu a ste z Nového Mesta, možno vás zaujme nasledujúca ponuka. Hľadá sa pomocník k starostovi na miestny úrad na Junácku ulicu. Nástup je možný od februára. Mzda sa pohybuje od 480 € do 685 € v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. + osobný príplatok v závislosti od skúseností uchádzača. Náplňou práce by bolo napríklad zabezpečovanie administratívnej a organizačnej podpory, denná agenda na sekretariáte, príprava materiálov na stretnutia, organizovanie pracovného programu, práca s pozvánkami, zabezpečovanie pracovných ciest či uvádzanie hostí a návštev či práca s elektronickou registratúrou a archivovanie.

Podmienkou je ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou. Z jazykových znalostí sa vyžaduje znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, z administratívnych znalostí by mal uchádzač o prácu ovládať hospodársku korešpondenciu. Podmienkou je taktiež prax na podobnej pracovnej pozícii minimálne 1 rok. Uchádzač o miesto by mal byť samostatný, trpezlivý, dôsledný, mať vynikajúcu organizačnú schopnosť, mal by taktiež vedieť zvládať stres.

Pokiaľ by vás pracovná ponuka oslovila, svoj životopis s nižšie uvedeným súhlasom je potrebné zaslať do piatka 18. januára na adresu miestneho úradu: Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto, personálny úsek, Junácka ul. l, 832 91 Bratislava 3 alebo na email: [email protected]

Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO 00 603 317 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X