Hlavná dopravná inžinierka Tatiana Kratochvílová sa rozhodla skončiť vo svojej funkcii

Tatiana Kratochvílová
SITA

Po desaťmesačnom pôsobení vo funkcii sa Tatiana Kratochvílová na svojom odchode s primátorom dohodla.

Inžinierka Kratochvílová, ktorá pracovala na Magistráte hlavného mesta ako riaditeľka sekcie dopravy, odchádza zo svojej funkcie dohodou, informovala o tom hovorkyňa Bratislavy Ivana Skokanová. Bývalá kandidátka na primátorku bola dopravným inžinierom hlavného mesta od 1. februára tohto roka a na poste nahradila Tibora Schlossera. Po desaťmesačnom pôsobení vo funkcii sa Tatiana Kratochvílová na svojom odchode s primátorom dohodla.

Táto práca je veľmi náročná, ale o to dôležitejšia. V doprave v Bratislave je stále čo zlepšovať, naštartovali sme však viaceré projekty a verím, že aj vďaka nim sa bude Bratislava posúvať dopredu,“ cituje tlačová správa oddelenia komunikácie a marketingu bratislavského magistrátu vyjadrenie Kratochvílovej k jej odchodu.

Primátor Ivo Nerovnal odchádzajúcej dopravnej inžinierke poďakoval. Podľa neho „Kratochvílová odviedla vďaka svojmu osobnému prístupu a odborným znalostiam na úrade veľa práce“. „Najviditeľnejším projektom je nepochybne projekt Starého mosta, ktorý sa nám po úvodných peripetiách podarilo aj vďaka jej profesionalite a odbornému prístupu dostať pod kontrolu a dnes vieme, že ho dokončíme včas,“ dodáva Nesrovnal v tlačovej správe.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk