Hodové slávnosti v Dúbravke prinesú zmeny vo verejnej doprave

Zdroj: Foto ilustračné: www.facebook.com

Zmena verejnej dopravy počas Dúbravských hodov sa dotkne liniek 26, 36, 83, 123 a N34

Počas hodových slávností v bratislavskej mestskej časti Dúbravka sa musia cestujúci pripraviť na zmeny v mestskej hromadnej doprave (MHD). Zmeny sa dotknú liniek 26, 36, 83, 123 a N34, a to v čase od začiatku dennej premávky v sobotu 28. septembra do konca dennej premávky v nedeľu 29. septembra. Uzavreté bude obratisko Žatevná a spoje MHD nebudú premávať cez ulice Repašského a Štepná.

Zmeny zastávok MHD

Linky 26, 36 a 123 pôjdu v smere do Dúbravky cez ulicu Pri kríži na náhradnú konečnú zastávku Štepná, pričom zastavia na zastávkach Pri kríži, Homolova a Štepná, pričom naspäť pôjdu rovnakou trasou. Vynechajú zastávky Pri kríži, OD Saratov, Pekníkova a Žatevná.

Linka 83 pôjde od zastávky Drobného priamo po Saratovskej ulici a po ulici Pri kríži na náhradnú konečnú zastávku Štepná a späť pôjde takisto rovnakou trasou. Zastaví aj na zastávkach OD Saratov, Pri kríži, Homolova a Štepná, vynechá zastávky Pekníkova a Žatevná. Počas noci zo soboty na nedeľu pôjde linka N34 rovnakou obchádzkovou trasou, ako linka 83.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk