Hokej v Bratislave nekončí, play-off je za dverami

Paneuropa Kings - Cavaliers Brno
Starline Photography, Paneuropa Kings

Prvú marcovú nedeľu – 4. marca – privítajú Králi na domácom ľade svojho súpera z Prahy. Hokejisti z Prahy nie sú ľahkým súperom, o čom svedčia aj výsledky z predchádzajúcich rokov. Králi si však na domácom ľade veria a sú pripravení protihráčov zdolať a pripísať si 3 body do tabuľky play-off.

Tím UK Praha a Králi majú postup do play-off istý, v nadstavbovej časti sa rozhodne o konečnom postavení v tabuľke. UK Praha s 34 bodmi je na priebežnom druhom mieste a Králi s 24 bodmi sú na šiestom mieste.
Aj keď by sa bodový rozdiel a skutočnosť, že sa hrá len o postavenie v tabuľke, mohli zdať nezaujímavé, nedajte sa oklamať. Chlapci si majú čo vracať, keďže oba tímy sú v lige od jej vzniku.

Paneuropa Kings - Cavaliers Brno
Starline Photography, Paneuropa Kings

Súťaž o BMW M3

Lukratívnou novinkou na zápasoch Kráľov je súťaž o automobil BMW M3 od spoločnosti Avis Prestige, ktorá sa stará o vozový park tímu a aj vďaka nej môžu vysokoškoláci hrať za Kings.

Všetci fanúšikovia tímu a Európskej Univerzitnej hokejovej ligy sú na zápas, ktorý sa odohrá v nedeľu na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu o 19. hodine, pozvaní. Lístky si môžu zakúpiť na mieste alebo v sieti predpredaj.sk.

Bmw kings.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk