Hollywoodska hviezda zavítala do Bratislavy, ide o významného a svetoznámeho herca

Bratislava samuel l jackson manzelka navsteva.jpg
Foto: Canva, www.instagram.com

Bratislavu nedávno oživila návšteva slávneho amerického herca Samuela L. Jacksona. Prečo sem zavítal a aký má program?

Do Bratislavy zavítala hviezda Hollywoodu. Portál TV JOJ zachytil jeho príchod do mesta a odhalil, že tento legendárny herec nepricestoval len na dovolenku, ale z pracovných dôvodov. Spolu s manželkou si užíval večer v jednej z najvyhľadávanejších reštaurácií u Massima.

Americká filmová legenda, Samuel L. Jackson, zavítala do slovenskej metropoly, a to nielen na oddych, ale aj z pracovných dôvodov. Jeho príchod do Bratislavy bol veľkým prekvapením pre fanúšikov, ktorí mali možnosť ho stretnúť v meste

Podľa portálu TV JOJ sa Jackson do Bratislavy vybral kvôli natáčaniu filmu s Oľgou Kurylenko. Jeho prítomnosť v meste vyvolala veľký záujem a reakcie fanúšikov, ktorí boli nadšení z možnosti stretnúť svojho obľúbeného herca v reálnom živote.

Herec natočil viac ako 100 filmov, medzi ktorými sú napríklad ikonické snímky od Quentina Tarantina Pulp Fiction, Kill Bill, Divoký Django alebo Osem hrozných. Diváci ho však môžu poznať aj zo série o Avengeroch od Marvel v postave Nicka Furyho. Medzi ďalšie jeho úspešné filmy patria aj Kingsman, Jurský park, Smrtonosná pasca 3 alebo Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej od Tima Burtona.

Vzácnou návštevou vo svojej reštaurácii sa na sociálnej sieti pochválil aj majiteľ vychýrenej reštaurácie.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk