Hrozivý útok v Bratislave: Taxikár napadol a pokúsil sa znásilniť svoju zákazníčku

Napadnutie pokus o znasilnenie
Foto: ilustračné, GettyImages

Šokujúci útok sa mal odohrať v hlavnom meste. Podľa predbežných správ by mal byť útočník v rukách polície.

Polícia sa zaoberá otrasným útokom. V Bratislave bola napadnutá žena, najhroznejšie na tom je, že ju mal napadnúť taxikár. Ako informoval Andrej Zavřel pre portál noviny.sk taxikár má byť Gruzínec pracujúci v hlavnom meste, bol zadržaný políciou po podozrení zo znásilnenia zákazníčky.

Incident sa mal odohrať v taxíku v nočných hodinách, pričom malo dôjsť k pokusu o znásilnenie. Polícia podozrivého zadržala v centre mesta o niekoľko hodín neskôr. Aktuálne prebieha prehliadka jeho vozidla s prítomnosťou kriminalistického technika.

Zadržaný Gruzínec bol odvezený na policajné oddelenie v Karlovej Vsi, kde prebieha jeho vypočúvanie. Policajti prehľadali vozidlo, v ktorom k údajnému incidentu došlo, a následne ho kriminalistický technik zapečatil.

Vyšetrovateľ rozhodol, že vozidlo podstúpi kriminalistickú expertízu, aby z neho mohli získať všetky potrebné stopy vrátane pachových. Krátko pred 9.00 hod. ráno prišla odťahová služba ministerstva vnútra, ktorá odviezla auto z centra mesta.

V týchto chvíľach prebieha vypočúvanie Gruzínca na policajnom oddelení. Bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff potvrdil, že muža obmedzili na osobnej slobode v ranných hodinách súvisiac s podozrením zo spáchania násilnej trestnej činnosti. Prípadom sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV a bližšie informácie momentálne nie je možné k prípadu poskytnúť.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk