Hrozná nehoda: Neďaleko zastávky Segnerova zachytila električka 81-ročnú chodkyňu

Policia nehoda elektricka.jpg

Na Karloveskej ulici došlo k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej došlo ku zrážke 81-ročnej chodkyne s električkou. Okolnosti tejto hroznej nehody sa momentálne vyšetrujú, pričom polícia pripomína chodcom ich povinnosti a snaží sa tak zvýšiť ich povedomie o bezpečnosti na cestách.

Utorkové ráno začalo v Bratislave hrozivou nehodou. V blízkosti zastávky mestskej hromadnej dopravy Segnerova na Karloveskej ulici v Bratislave takmer došlo k tragédii, keď došlo ku stretu 81-ročnej chodkyne a električky.

Na miesto nehody bola okamžite vyslané záchranné zložky, aj polícia, ktorá začala vyšetrovanie a bližšie objasňuje príčiny a okolnosti tohto incidentu. Chodkyňa bola okamžite po nehode prevezená na ošetrenie do jednej z bratislavských nemocníc, pričom je jej stav momentálne neznámy.

Polícia v tejto súvislosti pripomína chodcom, že sú povinní dať električke prednosť aj na neriadených priechodoch pre chodcov. Chodci si majú byť vedomí výrazne dlhšej brzdnej dráhy električky v porovnaní s autami.

Nepozornosť a náhly vstup do jazdnej dráhy električky môže ohroziť nielen život chodcov, ale aj cestujúcich v električke, ktorí sa môžu pri použití núdzovej brzdy zraniť. Polícia preto vyzýva všetkých chodcov, aby boli na električkových tratiach mimoriadne opatrní a vždy si dôkladne overili, či môžu bezpečne prejsť.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk