Imagine Dragons vystúpia v januári v Bratislave

kapela Imagine Dragon, hudba
SITA/AP FILE - In this Saturday, Nov. 8, 2014, file photo, Imagine Dragons perform during the Crackle’s “Playing It Forward” at the Bellagio in Las Vegas. The Grammy-winning band Imagine Dragons and Southwest Airlines announced Monday, Jan. 26, 2015, that the group will perform a surprise Live at 35 concert at 35,000 feet on a Feb. 24 flight. (Photo by Omar Vega/Invision/AP, File)

Americká formácia Imagine Dragons vystúpi 19. januára 2016 v Aegon aréne. Na Slovensku sa predstaví v rámci novoročného turné.

Vstupenky na podujatie budú v predaji od 10. hodiny 4. mája v sieti Eventim.

Imagine Dragons vznikli v roku 2008 v Las Vegas a v súčasnosti fungujú v zložení Dan Reynolds, Ben McKee, Wayne „Wing“ Sermon a Daniel Platzman. Debutovali v roku 2009 eponymnou EP nahrávkou, prvý album s názvom Night Visions vydali v roku 2012, pričom v USA sa z neho predalo už viac ako dva milióny kópií.

Okrem toho majú na konte aj ďalších šesť EP nahrávok. Za skladbu Radioactive, ktorá zaznela napríklad aj v sci-fi Hostiteľ (2013), získali cenu Grammy. Kapela vo februári vydala druhú štúdiovku Smoke + Mirrors.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk