Incheba pripravuje prvý ročník festivalu pre rodiny s deťmi

Karneval, masky, deti

Šťastné a spokojné dieťa je základom pre každého rodiča. V Inchebe sa chystá podujatie, ktoré rozžiari všetky detské oči. 

Festík alebo najveselší detský festival sa bude konať v petržalskej Inchebe na ploche viac ako 25-tisíc metrov štvorcových. Rodinky s detičkami sa môžu tešiť na najveselší víkend, ktorý sa bude konať v sobotu 26. a v nedeľu 27. mája. Prvý ročník  bude atraktívny aj vďaka tomu, že sa bude konať pod holým nebom. Areál festivalu bude počas soboty aj nedele otvorený od 9. do 21. hodiny.

Skvelé koncerty, ale aj zábavné aktivity

Návštevníkov čakajú zaujímavé hudobné vystúpenia na jednom mieste. Detičky sa môžu tešiť v sobotu na Spievankovo, Divadlo Haaf a obľúbeného Mira Jaroša. V nedeľu ich na pódiu zabaví Baby band s pesničkami Fíha tralala, Smejko a Tanculienka a zábavný projekt Paci pac. Cena vstupeniek pre 2 dospelých na celé podujatie je 21,9 eura, pričom návštevníci majú možnosť zakúpiť si aj vstupenku pre jednu osobu alebo na jeden deň. Deti do 15 rokov majú na túto časť festivalu vstup zadarmo.

Deti, masky,
http://www.thinkstockphotos.com/image/stock-photo-two-girls-in-bee-and-ladybird-costumes/200241416-001/popup?sq=costume%20children/f=CPIHVX/s=DynamicRank

Okrem koncertov budú pre najmenších pripravené aj zábavné atrakcie. Na túto časť festivalu potrebujú aj deti do 15 rokov Aktivity pas, ktorý stojí 12 eur na obidva dni. Súčasťou zóny budú kolotoče, skákací svet a elektroautíčka. Organizátori sa snažia spraviť festival zaujímavý aj pre tínedžerov a rodičov. Súčasťou tohto pasu bude aj vstup do virtuálnej reality či horolezecká stena.

Masky, deti, karneval,
http://www.thinkstockphotos.com/image/stock-photo-portrait-of-young-boy-and-girl-in-stage/159288952/popup?sq=masks%20children/f=CPIHVX/s=DynamicRank

Návštevníci Festíku sa zároveň môžu tešiť na množstvo zaujímavých a užitočných informácií. Súčasťou celého programu budú aj kreatívne, tanečné a gymnastické, enviromentálne a edukačné aktivity. Pre tých, ktorí budú unavení z bláznenia sa na aktivitách, bude pripravená aj oddychová zóna. Milovníkov dobrého jedla poteší skvelý food court. Celý festival sa bude niesť v znamení zero waste konceptu. 

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk