Influencerka Ráchel si prežila s raperom z Bratislavy peklo, psychicky ju týral a bil až do krvi

Týranie Ráchel a Tomy Kotty
Foto: Instagram/ tomykotty, rachellkka - koláž Bratislavadeň

Raper priznal, že všetko, čo povedala jeho priateľka Ráchel, je pravda a nastupuje na liečbu.

Domáce násilie je veľakrát dobre tajené, a to až tak, že nevie o ňom ani najbližšie okolie obete. Samotné obete sa boja prehovoriť a stále dúfajú, že sa násilník polepší a dávajú druhé šance. Niektorým sa podarí utiecť, iné zostávajú v násilnom vzťahu mesiace, ba až dlhé roky.

Influencerka a modelka Ráchel Karnižová tvorila na prvý pohľad stabilný a zaľúbený pár s raperom a moderátorom Tomym Kottym, ktorý pochádza z Bratislavy. Fotografie a posledné vyjadrenie Ráchel však hovoria o niečom inom.

Idylický začiatok

Influencerka na začiatku svojho rozprávania na Instagrame upozornila, že sa netúži nikomu pomstiť, no chce docieliť, aby sa do podobnej situácie už nikdy po nej nedostala žiadna žena.

Začiatok vzťahu s raperom bol podľa nej ružový. Prvé varovné signály prišli od okolia pomerne skoro, no jej nový priateľ sa choval úplne inak, ako ho opisovali ostatní, a preto nikomu neverila.

Týranie Ráchel a Tomy Kotty
Na začiatku tvorili stabilný pár. Foto: Instagram/ tomykotty

Postupne sa začali kopiť maličkosti, ktoré influencerku prekvapili, ako napríklad to, že ak nesúhlasila s jeho názorom, bolo zle, záležalo mu na tom, čo si o ňom myslia druhí, chcel, aby sa ho Ráchel zastávala. Zhadzoval ju aj pre nižší vek – len raper mohol mať nejaké problémy a ona nie, lebo bola o 10 rokov mladšia a vraj nevedela, čo je život.

Týranie Ráchel a Tomy Kotty
Na začiatku tvorili stabilný pár. Foto: Instagram/ tomykotty

Ušla z domu bez trička

Priateľ influencerky začal holdovať takmer každý deň alkoholu. Všetko sa zhoršilo pred mesiacom po párty. „Ja som si dávala dole makeup v kúpeľni a on prišiel ku mne, hodil ma do vane. Tam som si udrela hlavu. Potom ma vytiahol z nej a ťahal za vlasy po celom byte, kopal ma, fackal a nadával do ku*iev. Ušla som z domu bez trička v bunde a s topánkami v ruke,“ opísala strašnú noc.

V ten večer spali v jej bratislavskom byte rodičia, ktorým otrasená mladá žena volala. Bola aj na pozorovaní v nemocnici. Hoci bola na policajnej stanici a povedala, čo sa stalo, nechcela podať trestné oznámenie. Raper bol totiž už v cele predbežného zadržania a bála sa, že skončí za mrežami.

Týranie Ráchel a Tomy Kotty
Influencerka si prešla peklom. Foto: Instagram/ rachellkka

Na druhý deň raper tvrdil, že si nič nepamätá a údajne ho niekto zdrogoval. Celá vec ho mrzela. Ráchel sa rozhodla, že ho podrží a pomôže sa mu z toho dostať, no s odstupom času to hodnotí ako svoju chybu a hlúposť.

Týranie Ráchel a Tomy Kotty
Ráchel modriny maskovala. Foto: Instagram/ rachellkka

Škrtenie pred mamou

Influencerka priznala, že vie o iných ženách, ktoré raper psychicky týral, no myslí si, že len ju zbil tak brutálne. Na verejnosti maskovala modriny a tvrdila, že ich má z boxu alebo sa pobila.

Ďalšie týranie sa odohralo len niekoľko dní dozadu. Celý deň bol jej priateľ nervózny, až nakoniec oznámil, že si ide kúpiť alkohol. V daný deň spala Ráchel vo svojom byte. O 2.00 hod. jej raper volal, že stratil kľúče, bundu a nemá sa ako dostať domov. Pozvala ho k sebe.

Týranie Ráchel a Tomy Kotty
Ráchel dala priateľovi druhú šancu, no nepomohlo to. Foto: Instagram/ rachellkka

Keď prišiel k influencerke, nadával jej, vzápätí hovoril, že ju miluje a následne splietal reči o nenávisti. Hádali sa. Následne opäť začalo peklo. „Zasa ťahanie za vlasy, kričanie, roztrhal mi nohavice a nasilu do mňa pchal prsty, potom mi rozhádzal veci v celom byte, zničil dvere. To sa dialo od 2.00 hod. do 6.00 hod. O 6.00 hod. prišla jeho mama pre neho, lebo nechcel odísť. Aj pred ňou ma začal škrtiť takým spôsobom, že ma zdvihol do vzduchu,“ pokračovala influencerka.

Na záver mu Ráchel zaželala, aby sa dal dokopy a ak bude o ňom počuť, tak dúfa, že len v lepšom svetle a ako sa zmenil k lepšiemu. „Ak sa ti deje niečo podobné, odíď! Hneď,“ ukončila.

Vyjadrenie Tomyho Kottyho

Raper poskytol svoje stanovisko webu markiza.sk, v ktorom nič neskrýval. Priznal, že všetko, čo povedala Ráchel, je pravda a veľmi ho to po ľudskej a mužskej stránke mrzí. Rozhodol sa nastúpiť na liečbu, pričom chce sebe aj influencerke dokázať, že sa vie zmeniť a byť lepším človekom.

Ak ste obeťou násilia, na nič nečakajte a vyhľadajte okamžitú pomoc. Obráťte sa na bezplatnú linku 0800 212 212 alebo web zastavmenasilie.gov.sk. 

Týranie Ráchel a Tomy Kotty
Influencerka Ráchel nabrala odvahu a verejne prehovorila o týraní. Foto: Instagram/ rachellkka

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk