Internetom koluje kauza dorezaného psa v Bratislavskom kraji. Som iba človek, bráni sa majiteľka psieho salóna

Zranený pes v Bratislavskom kraji
Foto: Instagram - koláž Bratislavadeň

Všetko začalo návštevou známeho psieho salóna, kedy majiteľka dorezala na viacerých miestach psa influencerky.

Psie salóny sú miesta, kde by sa štvornohým domácim miláčikom malo dostať tej najlepšej starostlivosti. Zamestnanci ich kúpu, češú či strihajú. Ako sa však zachovať v prípade, ak vám vrátia zraneného psíka?

Internetom koluje už niekoľko dní kauza porezaného psa. Rozdelila ľudí na dva tábory a kým niektorí sa zastávajú influencerky, iní dali za pravdu majiteľke salóna.

Rany na viacerých miestach

Influencerka Vierka chcela svojmu domácemu miláčikovi dopriať pred uplynulým víkendom relax v psom salóne v Pezinku, kde sa na termín čaká dlho.

Influencerka si svojho psíka zo salóna vyzdvihla s reznými ranami na viacerých miestach. Utekala s ním na veterinárnu kliniku. O jej psíka sa starala majiteľka psieho salóna.

Zranený pes v Bratislavskom kraji
Psík bol zranený na viacerých miestach. Foto: Instagram

„Pani ma upozornila iba na jednu reznú ranu cez noštek. Ale u veterinára, keď som bola celá od krvi, sme zistili, že má otvorenú ranu do mäsa aj na riťke,“ tvrdí Vierka.

Influencerka dodala, že psí salón majiteľky ani ju samotnú neoznačovala v Instagram stories, aby ľudia neprišli na to, o aký salón išlo.

Zranený pes v Bratislavskom kraji
Psík bol zranený na viacerých miestach. Foto: Instagram

Reakcia majiteľky salóna

Na sociálnej sieti psieho salóna pribudlo video, v ktorom sa k celej kauze vyjadrila majiteľka. Ako na úvod zdôraznila, svoju prácu miluje a robí ju šťastnou. Dostala sa k nej tak, že pôsobila v inom psom salóne, práca ju napĺňala a rozhodla sa rozbehnúť vlastný biznis.

Porezanie psíka v salóne by sa podľa jej slov nemalo nikdy stať a nejakého zranila po prvýkrát. Situácia ju veľmi mrzí. Ranu hneď ošetrili a keď prišla influencerka, dohodli sa, že salón preplatí poplatky u veterinára.

„Som iba človek, ktorému sa to stalo, moc ma to mrzí, ale nečakala som na Instagrame, že takto na mňa zaútočí,“ uviedla majiteľka salóna.

Majiteľka má veľké ponaučenie a prosí ľudí, aby sme boli k sebe empatickí. Dodala, že influencerku pozvala k sebe do salóna a takéto správanie si nezaslúži. Celé video nájdete nižšie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk