Muž sa vyhrážal aj slovami: „Ja som prokuratúra generálna!“ Teraz čelí následkom, bude z miesta prepustený

Prokuratura generalna incident nasledky dohra.jpg
Reprofoto: www.facebook.com

Okrem toho, že sa správal priam agresívne, sa sám identifikoval ako „ústredný štátny orgán“.

Neprešli ani dva týždne od incidentu, pri ktorom sa muž prezentujúci, že pracuje na prokuratúre, vyhrážal náhodnému páru. Incident už má aj dohru a muž bude musieť svoje miesto opustiť.

Agresívny muž parkoval svoje auto, no na tomto mieste už stojí bicykel. Okamžite reagoval agresívne a s vyhrážkami. Nadávať začal náhodnému páru, ktorý stál neďaleko bicykla. Pravdepodobne sa domnieval, že ide o ich bicykel.

Muž z prokuratúry vykrikoval okrem iného výrazy ako: „Ja vám ju skopnem a bude vybavené. Ja som prokuratúra generálna! Tu máme úrad a tu parkujem!“ Nezabudol sa pritom oháňať povoleniami na parkovanie. Miest pritom bolo dosť aj inde, mohol preparkovať na iné parkovacie miesto.

Okrem toho, že sa správal priam agresívne, sa sám identifikoval ako „ústredný štátny orgán“. Dokonca muž spomenul, že si to vyrieši po svojom a tiež chcel volať aj políciu. K tomu nedošlo a sám skončil pred nadriadenými.

Generálna prokuratúra sa podľa slov portálu noviny.sk k incidentu vyjadrila a ospravedlnila sa verejnosti za hrubé správanie svojho zamestnanca. „Takéto prejavy neslušnosti zo strany zamestnancov sú pre Generálnu prokuratúru Slovenskej republiky absolútne neakceptovateľné. Preto bude pracovný pomer uvedeného zamestnanca skončený dňom 28. februára 2023,“ uviedol tiež pre portál hovorca Generálnej prokuratúry SR Dalibor Skladan.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk