Jakubec vyčíta Vallovi „škandalóznu parkovaciu politiku a nehospodárne nakladanie s prostriedkami mesta“

Kolaz jakubec vallo primator.jpg
Foto: www.facebook.com , www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

V komunálnych voľbách kandiduje Jabukec za Kotlebu ĽSNS. Vo svojej kampani zatiaľ stavil na kritiku súčasného vedenia mesta.

Kontroverzná postavička Martin Jakubec, vo svojej predvolebnej kampani stavil na kritiku súčasného primátora Matúša Valla. Skonštatoval, že sa teší ako si ho v kampani „vychutná“.

Vo svojom propagačnom videu hovorí o nastavení zrkadla Vallovi. Chce sa pustiť do nastavovania zrkadla a „odpočet jeho činnosti respektíve nečinnosti“.

Vymenúva tiež problémy, ktoré vo vedení mesta vidí. Podľa neho ide o „nehospodárne nakladanie s prostriedkami, nekoncepčné riadenie hlavného mesta, škandalózna parkovacia politika, ničenie zelene“.

Podľa jeho slov Vallo v Starom Meste zničil posledné parky a na ich mieste rastú mrakodrapy, či obrovský developerský boom. Za najväčšiu nehoráznosť ale považuje nákup prezervatívov a lubrikačných gélov pre ľudí bez domova.

Má veľké reči o plánoch

Svojim divákom a budúcim voličom sľubuje rozsiahly program a plán rozvoja, taktiež vzápätí láka ich na tlačovú konferenciu, kde sa majú dozvedieť viac. Mesto plánuje „zbaviť politickej špiny a liberálnej žumpy“.

Kandidát na primátora hovorí tiež o tom, že Bratislava je v dezolátnom stave a vymenúva, čo by tak mohlo jeho voličov v meste trápiť. Medzi problémy zaraďuje parkovaciu politiku, nedostatok škôl, financií pre obyvateľov a zariadenia, MHD, či zdravotnú starostlivosť.

Jakubec zdôraznil, že chce ísť absolútne opačnou cestou, akou ide v meste Vallo.

Trestné oznámenia a nenávisť

V komunálnych voľbách kadiduje Jabukec za Kotlebu ĽSNS, ako informoval podpredseda ĽSNS Martin Beluský Denník N.

Jakubec v minulosti čelil trestným oznámeniam z dôvodu schvaľovania ruskej agresie voči Ukrajine. Vo svojich statusoch na sociálnej sieti povzbudzoval nenávisť medzi ruským a ukrajinským národom, podnecoval k nenávisti a diskriminácii na základe národnosti.

Trestnému oznámeniu čelil aj pred rokom, kedy uverejnil otrasné video plné nenávistných prejavov a nedôstojných urážok voči rómskej komunite na Slovensku.

Nie tak dávno tiež stránka Hoaxy a podvody – Polícia SR upozorňovala na jeho profil, ako na účet plný proruskej propagandy.

V roku 2018 už tiež kandidoval za primátora, vtedy sa boja o primátorské kreslo vzdal.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk