Jazda UBERom sa môže poriadne predražiť. Pozor na jazdu v špičke

Screenshoty_uber_upr1.jpg

Alternatívna taxislužba UBER, ktorá spája cestujúcich s vodičmi cez smartfónovú aplikáciu a minulý rok priniesla na Slovensko možnosť lacnejšieho cestovania, úž taká lacná pravdepodobne nebude.

Cestovanie prostredníctvom aplikácie sa podľa našich informácií v čase špičky môže poriadne predražiť:

Screenshoty_uber 1.jpg

Krátko pred spustením aplikácie uviedol International Expansion Manager Lokman Kuris, že „uberX prináša všetkým ľuďom v Bratislave ďalšiu možnosť voľby, ako sa presunúť z miesta A do miesta B spôsobom, ktorý je spoľahlivý, bezpečný a dostupný. Bratislavčania sú známi ako mimoriadne technicky zruční, o čom svedčí aj fakt, že našu aplikáciu si tu stiahli tisíce ľudí – a to ešte predtým, než bola služba vôbec dostupná.“

Ako náhle je požiadavka zaznamenaná, cestujúcemu sa zobrazí fotografia vodiča, jeho meno, registračné číslo vozidla a môže sledovať príjazd objednaného automobilu v reálnom čase. Na konci cesty sa neplatí hotovosťou, platba sa automaticky spracuje aplikáciou. Výsledná suma stiahnutá z vášho účtu vás však môže nemilo prekvapiť, navyše v nej nie sú zarátané poplatky, ktoré môžu byť účtované vašou bankou:

Screenshoty_uber 2.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk