Jeden svet, jeden víkend, mnoho zážitkov. Aká je ponuka na víkendové podujatia v kraji?

Tri prasiatka, DPOH
Bratislava Region Tourism

Mať chvíľu sám pre seba je občas fajn, nie však v posledný novembrový víkend. Ten totiž svojou programovou nádielkou priam vyzýva k socializácii. Vyrazte do ulíc a užite si spoločnosť priateľov i neznámych na festivaloch zimy, filmu a Vianoc!

Sobotňajší skialpový filmový festival Snehová vločka v DK Dúbravka je načrením do športového súdka. Čakajú na vás filmy a prezentácie o skialpinizme z celého sveta. Ak vás láka tma v kombinácii s históriou, príďte si prezrieť priestory Múzea československého opevnenia v tajuplnom zlatistom osvetlení a zažiť pravú atmosféru života v bunkri tak, ako ho zažívali vojaci v tridsiatych rokoch na pravidelnej piatkovej Noci lampášov.

Umelecké duše pookrejú nad nedeľnou výstavou Malokarpatského múzea v Pezinku s poetickým názvom Keramický tvor, detské oči sa rozžiaria v Divadle P. O. Hviezdoslava na predstavení, kde sa v jednom rozprávkovom svete stretnú Tri prasiatka.

Vrece sa roztrhlo aj s oslavami Vianoc. Posledný víkendový deň odštartuje Ružinovská zima – séria deviatich podujatí, ktorými od 29. novembra do 20. decembra mestská časť oslavuje Vianoce.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk