Jesenná verzia Interbeauty klope na dvere

Kozmetika krasa make up.jpg
Ilustračné: pixabay.com

Krásne ženy, šikovné vizážistky a kvalitná kozmetika či doplnky krásy budú súčasťou najväčšieho festivalu krásy na Slovensku.  Obľúbený veľtrh krásy Interbeauty sa ako už tradične bude konať v petržalskej Inchebe.

Podujatie plné krásnych žien sa bude konať od štvrtka 4. do soboty 6. októbra. Cena základného vstupného je 7 eur. Študenti, dôchodcovia, ŤZP a ŤZP so sprievodom môžu navštíviť toto podujatie za 5 eur. Deti do 6 rokov majú návštevu bezplatne v sprievode dospelej osoby.

Dámy, ktoré by chceli kompletne zmeniť svoj vzhľad, sa môžu zapojiť do súťaže o kompletnú starostlivosť od kaderníka, vizážistu a fotografa. Organizátori vyberú tri dámy, ktoré prejdu počas druhého dňa o 10. hodine nádhernou premenou.

Kozmetika lak na nechty krasa.jpg
Ilustračné: pixabay.com

Ďalším atraktívnym programom bude druhý ročník súťaže SK/CZ Barber Battle. Súťaž sa bude konať v kategóriách klasický pánsky strih, Hair tattoo design, Fade na čas a Barbergirl. Táto divácky atraktívna súťaž sa bude konať v sobou o 10. hodine.

V rámci sprievodného programu sa môžete tešiť na súťaž v nechtovom dizajne, ale aj na Majstrovstvá Slovenskej republiky a Medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov. Milovníkov umenia poteší body painting. Piatok bude patriť Medzinárodnému festivalu v aplikácii umelých mihalníc Gold lashes 2018, ktorý začne o 11. hodine. Návštevníci budú môcť zavítať na rôzne workshopy a budú si môcť zakúpiť kvalitnú kozmetiku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk