Ružinov potrebuje novú posilu do tímu, hľadá zamestnanca na odbor sociálnych vecí

práca, business
Foto: ilustračné, GettyImages

Pozícia nie je vhodná pre začínajúcich absolventov, naopak je pre ľudí, ktorí majú za sebou už nejaký ten odpracovaný rok.

Nový referent alebo referentka odboru sociálnych vecí bude pracovať na miestnom úrade v Ružinove. Plat začína na sume 1300 eur, jeho finálna výška však môže byť vyššia.

Náplň práce

Odbor sociálnych vecí vykonáva sociálnu posudkovú činnosť a zároveň vyhotovuje posudok o odkázanosti na sociálnu službu. Počas celého procesu spolupracuje s lekármi, ktorí všetko posudzujú.

Nový zamestnanec bude spolupracovať so súdmi, orgánmi štátnej a verejnej správy. Dôležité je, aby mal výborné komunkačné schopnosti či pozitívny prístup k ľuďom v nepriaznivej sociálnej situácii.

Iné informácie

Práca je vhodná pre ľudí, ktorí majú aspoň trojročnú prax v odbore. Výhodou sú skúsenosti s účasťou na pojednávaniach. Úspešní kandidáti budú taktiež potrebovať pokročilú znalosť Microsoft Office.

Ak vás pracovná ponuka zaujala, životopisy môžete posielať do stredy 8. decembra. Môžete ho odoslať na email henrieta.valkova@ruzinov.sk, doručiť do podateľne alebo zaslať cez Profesiu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk