Jubilejný 40. ročník Turf Gala privíta krásne dámy v klobúkoch

Dostihy, kone, zavodisko
Simona Jurigová, © BratislavaDen.sk

Krásne dámy, ušľachtilé kone a bohatý sprievodný program. To všetko čaká nvštevníkov najväčšieho dostihového podujatia Turf Gala.

Milovníkov dostihového športu čaká sviatok. V nedeľu 3. júna sa budú v Starom háji bežať dostihy Turf Gala. Prvé dostihy s názvom 35. Veľká cena Slovenska  sa pobežia o 14. hodine. Počas tohto dňa sa pobeží 8 rovinových dostihov s celkovou dotáciou na dostihový deň viac ako 100-tisíc eur. Samotné dostihy Turf Gala sú plánované ako siedme v poradí.

Dostihy, dostihov draha
Simona Jurigová, © BratislavaDen.sk

Krásne dámy budú mať vstup zadarmo

Tradičnou súčasťou tohto podujatia je súťaž o najkrajšiu dámu v klobúku. Každoročne sa na tejto súťaži zúčastňujú desiatky krásnych dám. Tieto dámy budú mať vstup na dostihy zadarmo. Zároveň sa bude konať aj súťaž o najkrajší detský klobúčik.  Pre deti budú pripravené rôzne detské atrakcie a vozenie na koníkoch. Návštevníkom poteší bohatá tombola.

Okrem podujatia Turf Gala sa môžu Bratislavčania tešiť na deväť dostihových dní, vrátane veľkých podujatí ako sú 26. Slovenské Oaks či 26. Slovenský St. Leger, Cena Whisky. Posledné dostihy tohtoročnej sezóny sa budú konať 28. októbra.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk