Kam cez týždeň: Filmový festival inakosti, Street Food Park, Španielsky týždeň a veľa ďalšieho

program na týždeň.

Tretí októbrový týždeň prináša mnoho zaujímavých podujatí a akcií. Prinášame vám zoznam top 5 podujatí, ktoré sa v Bratislave uskutočnia tento týždeň.

Španielsky týždeň

  1. – 21. október (pondelok – nedeľa)

Chcete zažiť pravú španielsku vášeň priamo v centre Bratislavy? Od 15. do 21. októbra sa v Bratislave uskutoční prvý Španielsky týždeň. Návštevníci Španielskeho týždňa si nebudú vychutnávať túto udalosť len ako diváci, ale budú sa môcť zapojiť ako súčasť niektorých kreatívnych workshopov a zažiť španielsku kultúru na vlastnej koži. Mladšie deti si môžu vychutnať maliarske dielne, premietania detských filmov a workshopy v španielskom jazyku.

Fashion LIVE! 2018

  1. – 19. október (streda – piatok)

Fashion LIVE! je najväčšie módne podujatie na Slovensku, ktoré prezentuje slovenskú a európsku módu. Nenechajte si ujsť 6. ročník, ktorý opäť prinesie do Bratislavy to najprogresívnejšie z módneho diania.

Street Food Park vol. 24

  1. – 20. október (streda – sobota)

Street Food Park pred Starou tržnicou v Bratislave. Ani v októbri nevynechajte hostinu na námestí pred Starou tržnicou. Skvelé jedlo, svieže nápoje a výborná nálada. Túto akciu si určite nenechajte ujsť.

Filmový festival inakosti Bratislava

  1. – 21. október (streda – nedeľa)

Iniciatíva Inakosť organizuje už 12. ročník Filmového festivalu inakosti (FFi). Témou je tento raz pestrosť-spolupatričnosť. Filmový festival inakosti ponúka pestrý výber filmov, ktoré by ste si rozhodne mali pozrieť.

Premiéra v Opere SND: Don Carlo

  1. – 20. október ( piatok – sobota)

Úvodná premiéra novej sezóny SND bude patriť veľkolepej historickej freske Giuseppe Verdiho DON CARLO. Na scéne SND zaznie 19. a 20. októbra strhujúca dráma o moci, zneužití ideológie i osobnej tragédii veľkých hráčov na politickej mape minulosti.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk