Kam cez víkend v Bratislave zadarmo: Pozrite si, na aké podujatia môžete ísť 17. a 18. novembra

Kam v Bratislave zadarmo
ilustračné: gettyimages

Pokiaľ sa vám nechce dávať za vstup na výstavu či koncert niekoľko desiatok eur a preferujete podujatia zdarma, zaručene by ste si mali prečítať dnešný článok. Pripravili sme pre vás na tento víkend 3 podujatia, ktoré sú úplne zdarma. Zistite, kam ísť v Bratislave tak, aby ste za vstupné neutratili ani euro.

Na dračiu výstavu do Shopping Palace

November patrí v nákupnom centre Shopping Palace Zlaté piesky drakom. Pokiaľ sa vaše deti neboja týchto bájnych príšer alebo sa dokonca vy sami zaujímate o mýty s drakmi a patríte medzi nadšených „drakofilov“, nemali by ste na dračej výstave rozhodne chýbať. Pre návštevníkov sú prichystané 3D modely drakov, galéria obrazov a predmety s dračou tématikou. Výstava potrvá do piatka 30.11.

Staromestské vianočné trhy

Atmosféru prichádzajúcich Vianoc môžete nasať aj na Staromestských vianočných trhoch na Hviezdoslavovom námestí. Na hodoch vás omámi vôňa domácej cigánskej či sladkého vareného vína. Hoci si za jedlo budete musieť priplatiť, vstup a pohľad na vysvietený vianočný stromček  je však úplne zdarma.

Noc divadiel

V sobotu je pre všetkých milovníkov kultúry pripravený nočný vstup do priestorov a zákulisia umeleckých škôl, kultúrnych centier a divadiel. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť, ako spoznať známe budovy v Bratislave zadarmo. Podujatie sa koná vždy 3. novembrový víkend a tohtoročná Noc divadiel vyšla na symbolický dátum 17.11., kedy si pripomenieme 29. výročie udalostí Nežnej revolúcie z roku 1989.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk