Kam cez víkend v Bratislave zadarmo: Pozrite si, na aké podujatia môžete ísť 24. a 25. novembra

Kam v Bratislave cez víkend zadarmo

Aj predposledný novembrový víkend si Bratislava pre svojich obyvateľov pripravila niekoľko akcií, ktoré sú zadarmo. Vybrali sme pre vás 3 zaujímavé akcie, ktoré sa budú konať v uliciach hlavného mesta tento víkend.

Vianočné trhy na Hlavnom námestí

Po otvorení vianočných trhov na Hviezdoslavovom námestí sa v piatok 23.11. otvorili i trhy na Hlavnom námestí. Atmosféru blížiacich sa sviatkov si môžete na trhoch od tohto víkendu vychutnávať každý deň až do soboty 22.12. V stánkoch tento rok nájdete dobroty ako cigánsku pečienku, lokšu, zemiakovú placku, štrúdľu, varené víno, medovinu či punč. Okrem jedla si budete môcť zakúpiť rôzne zimné doplnky, home-made výrobky, šperky či knihy.

Víkend nabitý čokoládou a kávou

Bratislavské nákupné centrum Bory Mall si pre svojich návštevníkov prichystalo sladké podujatie s názvom Čoko-kafé víked v Bory Mall so vstupom zdarma. Ochutnať budete môcť rôzne špeciality z pražiarní, kaviarní, čokoládovní či cukrární. Podujatie sa bude konať už po 3. raz. Súčasťou programu budú súťaže, vystúpenie kuchárov, prednášky a mnoho ďalšieho.

Spomienka na Paula Walkera

V sobotu sa uskutoční spomienková akcia. Spomínať sa bude na zosnulého amerického herca Paula Walkera, ktorý zomrel pri autonehode. Tento rok sa zraz v Bratislave uskutoční už po 5. raz. Pokiaľ by ste sa chceli zjazdu zúčastniť, no nie ste priamo z hlavného mesta, môžete sa pripojiť k inej skupine vodičov – obyvatelia Stupavy sa stretávajú o 19.00 hod. na parkovisku Artézskej studne pred Stupavou a odtiaľ sa presunú na zjazd do Bratislavy.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk