Kam na Silvestra v Bratislave: Študentská melónová párty, Silvester v divadle či Oldies disco

Kam v Bratislave na Silvestra

Nemáte na Silvestra ešte program a rozhodujete sa, kam na poslednú chvíľu? Prinášame zoznam niekoľkých zaujímavých akcií, ktoré sa 31. decembra budú v uliciach Bratislavy konať pri príležitosti príchodu Nového roka. Nájdete v zozname akciu, ktorá vás zaujme?

Melónová párty v Mlynskej doline

Známy vysokoškolský klub Unique si na tohto Silvestra pripravil nezvyčajnú párty. Zábava sa ponesie v štýle melónov. Bude hrať DJ Miles.

Silvestrovská megapárty

V Clube Hron sa bude konať silvestrovská zábava pod názvom Silvestrovská megapárty. V cene vstupenky bude okrem jedla i odvoz v rámci Bratislavy. V klube vystúpia i známe tváre hudobného šoubiznisu ako skupiny Gin Tonic, Salco či Maxim Turbulenc.

Silvester v divadle

Prežili ste už niekedy Silvester v divadle? Pokiaľ nie, teraz máte jedinečnú príležitosť. Na Silvestra sa bude na doskách Novej scény hrať muzikál Mammia Mia!

Rocková silvestrovská zábava

Rockeri telom aj dušou nebudú chýbať na novoročnej rockovej zábave, ktorá sa bude konať v podniku Barrock. Zabávať sa tu budete môcť až do skorého rána. O zábavu sa postará DJ J.Ssee.

Silvester v štýle kabaretu

Zažiť Silvester inak môžete aj v kabaretnom klube Red Cat. Posledný večer roka 2018 strávite v spoločnosti umelcov klubu, hudby či iných čísel. Okrem novoročného prípitku sa môžete tešiť aj na catering v podobe teplého a studeného bufetu.

Oldies párty aj na Silvestra

Pre milovníkov Oldies disco je pripravená už tradičná párty v Luna bare. V útulnom bare sú vítaní všetci, ktorí majú radi hity z minulých rokov.

Silvester pri Michalskej bráne

Ak nie ste zástancom preplneného parketu a s partiou uprednostňujete niečo tichšie a útulnejšie, dobrou voľbou bude podnik Primi. Zábavu môžete odštartovať formou príjemnej večere s následnou voľnou zábavou na 2 poschodiach.

Za lyžičku jedla, za lyžičku silvestrovskej diskotéky

I tak by sa dal charakterizovať silvestrovský program, ktorý ponúka Re:fresh Club. Vstupenky sa dajú zakúpiť na 4-chodové menu, ale i na samostatnú párty pred polnocou a po polnoci. Menu je určené aj pre vegánov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk