Kam s deťmi v Ružinove v januári: Pozrite sa, aké detské predstavenia sa konajú

Kam s deťmi v Ružinove v januári
ilustračné: gettyimages

Máte doma malého alebo malú šibalku a premýšľate, ako ho alebo ju na najbližšie týždne zabaviť a kam ísť? Prinášame vám prehľad detských predstavení v Ružinove v januári.

Ktoré dieťa by nemilovalo rozprávky? Podvečerné čítanie je novým projektom. Vyskúšať si ho môžete na akcii s názvom Čitárnička, ktoré si môžete vyskúšať so svojimi deťmi, vnúčatami či deťmi kamarátov. Bude sa konať v utorok 8. januára 2019 v SD Prievoz. Vstup je zdarma, avšak kapacita je obmedzená. Prihlásiť sa môžete na email dana.plaskova@cultusruzinov.sk.

Ďalšou rozprávkou je Lomidrevo. Pozrieť si ho môžete v nedeľu 13. januára 2019 o 10.30 hod. v DK Ružinov. V sobotu 20. januára o 10.30 hod. si budete môcť pozrieť na rovnakom mieste rozprávku Snehuliačkovci.

Chceli by ste dopriať vášmu dieťaťu i akciu, kde sa niečo priučí? Vezmite ho v piatok 18. januára 2019 o 17.00 hod. do SD Prievoz, kde sa naučí, na čo slúžia gombíky, čo sa s nimi dá robiť a iné veci. Vstup je zdarma, avšak kapacita je obmedzená. Prihlásiť sa môžete opäť na email dana.plaskova@cultusruzinov.sk.

Fašiangy nie sú len pre dospelých. Detskú verziu Ružinovský detský karneval môžu zažiť vaše ratolesti v nedeľu 27. januára 2019 v DK Ružinov.

Pre milovníkov spevu je prichystaná akcia Paci Pac deťom v stredu 30. januára o 16.00 hod.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk