Kam v Bratislave počas letných dní? Prinášame vám 5 tipov, ako stráviť leto v hlavnom meste

Bratislava.
Foto: ilustračné, pixabay.com

Aké zaujímavosti môžete zažiť v hlavnom meste počas letných dní? Prinášame vám zopár tipov, ako si môžete užiť leto v hlavnom meste.

Mágio pláž

Pláž v centre Bratislavy ponúka množstvo možností na zábavu a odpočinok. V ponuke je i pestrý kultúrny program, rôzne športové aktivity, filmy, koncerty, dobré jedlo a nápoje. Taktiež si môžete vychutnať západy slnka na pláži s výhľadom na Dunaj. Pláž je bezplatne prístupná verejnosti do 1. septembra v čase od 9.00 do 24.00 hod.

Mágio pláž.
Mágio pláž. Foto: ilustračné, www.facebook.com

Kultúrne leto a Hradné slávnosti

Neodmysliteľnou súčasťou letnej Bratislavy je aj festival Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava. Obyvatelia aj návštevníci mesta si môžu vyberať zo širokej ponuky výnimočných kultúrnych zážitkov, akými sú napríklad koncerty, divadlá a mnoho zaujímavých podujatí.

Program na júl nájdete aj tu.

Kultúrne leto a Hradné slávnosti.
Kultúrne leto a Hradné slávnosti. Foto: www.facebook.com

Wakelake na Zlatých pieskoch

Areál Zlatých pieskov je sám o sebe ako stvorený na letný oddych. Avšak Wakelake na Zlatých pieskoch ponúka rôzne zážitky v podobe wakeboardového vleku, flyboardu a StandUp Paddle Boardu. Taktiež si môžete zahrať plážový volejbal či si vychutnať chutné jedlo a nápoje.

Wakelake.
Wakelake. Foto: www.facebook.com

Areál Divoká Voda Čunovo

Areál Divoká Voda poskytuje široký výber športového vyžitia. Ak máte chuť vyskúšať si niečo nové, zabaviť sa alebo sa zdokonaliť v niektorom z vodných športov, potom je to pre vás to pravé. Nájdete tu celkovo 15 aktivít od raftingu, cez vodné skútre až po jazdu na štvorkárkach, či paintball.

Divoká Voda.
Divoká Voda. Foto: www.facebook.com

Mestské lesy v Bratislave

Ak hľadáte miesto na schladenie v letných horúčavách a chcete si vychutnať prechádzky, potom sú Mestské lesy v Bratislave práve pre vás. Reč je aj o Železnej studničke spolu s Partizánskou lúkou. Môžete vyskúšať napríklad lanovku zo Železnej Studničky na Kamzík, či Lanové centrum na Kolibe. V ponuke je taktiež bobová dráha, rôzne cyklotrasy, člnkovanie a množstvo detských ihrísk.

Mestské lesy.
Mestské lesy. Foto: www.facebook.com

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk