Karlova Ves prijíma žiadosti o prenájom pozemkov cez majáles

Ružžinovský retro majáles
ilustračné: SITA

Majáles 2018 bude v sobotu 19. mája v Parku SNP v Líščom údolí v Karlovej Vsi. Samospráva o tom informuje na svojej oficiálnej webovej stránke. V ponuke sú miesta pre predaj rýchleho občerstvenia a nepotravinového tovaru, čo sú balený tovar, suveníry a doplnkový tovar.

Stánky s potravinami budú v sektore s možnosťou pripojenia na elektriku, nepotravinové budú v sektore bez pripojenia na elektriku. Nájomné zmluvy uzavrú predajcovia so samosprávou na jeden deň, čo je sobota 19. máj. Súťažné návrhy môžu záujemcovia posielať do 19. apríla do 12:00 na adresu Miestny úrad Bratislava – Karlova Ves, Námestie sv. Františka 8, 842 62 Bratislava alebo priniesť osobne do podateľne miestneho úradu v zalepenej obálke s označením „Stánky – Majáles 2018 – NEOTVÁRAŤ“. Súťažné návrhy možno podávať len na tlačive záväzného návrhu, ktoré je zverejnené na webe www.karlovaves.sk alebo si ho možno vyzdvihnúť osobne v Centre služieb občanom.

Verejné otváranie obálok s prihláškami bude 23. apríla v karloveskom Centre služieb občanom. Zasadnutie komisie pre vyhodnotenie prihlášok je však podľa samosprávy neverejné. Oznámenie o výsledku výberového konania zverejnia najneskôr 27. apríla na úradnej tabuli Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves a na internetovej stránke samosprávy.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk