Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ružžinovský retro majáles
ilustračné: SITA
8. apríla 2018 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

Karlova Ves prijíma žiadosti o prenájom pozemkov cez majáles

Majáles 2018 bude v sobotu 19. mája v Parku SNP v Líščom údolí v Karlovej Vsi. Samospráva o tom informuje na svojej oficiálnej webovej stránke. V ponuke sú miesta pre predaj rýchleho občerstvenia a nepotravinového tovaru, čo sú balený tovar, suveníry a doplnkový tovar.

Stánky s potravinami budú v sektore s možnosťou pripojenia na elektriku, nepotravinové budú v sektore bez pripojenia na elektriku. Nájomné zmluvy uzavrú predajcovia so samosprávou na jeden deň, čo je sobota 19. máj. Súťažné návrhy môžu záujemcovia posielať do 19. apríla do 12:00 na adresu Miestny úrad Bratislava – Karlova Ves, Námestie sv. Františka 8, 842 62 Bratislava alebo priniesť osobne do podateľne miestneho úradu v zalepenej obálke s označením „Stánky – Majáles 2018 – NEOTVÁRAŤ“. Súťažné návrhy možno podávať len na tlačive záväzného návrhu, ktoré je zverejnené na webe www.karlovaves.sk alebo si ho možno vyzdvihnúť osobne v Centre služieb občanom.

Verejné otváranie obálok s prihláškami bude 23. apríla v karloveskom Centre služieb občanom. Zasadnutie komisie pre vyhodnotenie prihlášok je však podľa samosprávy neverejné. Oznámenie o výsledku výberového konania zverejnia najneskôr 27. apríla na úradnej tabuli Mestskej časti Bratislava-Karlova Ves a na internetovej stránke samosprávy.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X