Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Karlova ves miestny urad referent.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: archívne, www.karlovaves.sk
6. februára 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Karlova Ves vyhlásila výberové konanie na pozíciu Referent na oddelenie dopravy a životného prostredia

Karlova Ves hľadá človeka, ktorý by obsadil miesto referenta na oddelenie dopravy a životného prostredia na miestnom úrade. 

Referent na oddelenie dopravy a životného prostredia by vykonával svoju prácu v Miestnom úrade mestskej časti Karlova Ves na plný úväzok.

Práva a povinnosti spolu s náplňou práce referenta by bolo:

 • vypracovanie rozhodnutí pre rozkopávky a zaujatia verejného priestranstva podľa cestného zákona, kontrola dodržiavania termínov a podmienok rozhodnutí, preberanie verejného priestranstva po jeho uvedení do pôvodného stavu,
 • vypracovanie projektov organizácie dopravy, predkladanie na schválenie do Operatívnej komisie pre dopravné značky a dopravné značenie, zabezpečenie osadenia nového dopravného značenia na základe schválených projektov, zabezpečenie obnovy pôvodného, opotrebovaného alebo poškodeného dopravného
  značenia,
 • riešenie podnetov občanov, komunikácia s občanmi – mailová, telefonická, osobná,
 • komunikácia s inštitúciami pri riešení podnetov občanov,
 • sledovanie stránky Odkaz pre starostu, zadávanie reakcií k podnetom, riešenie podnetov, kontrola vyriešených podnetov,
 • vydávanie povolení na vjazd vozidiel do zón so zákazom vjazdu,
 • prijímanie a evidencia podnetov na opravy komunikácií a schodísk, obhliadka s dodávateľmi stavebných prác, preberanie opravených akcií,
 • realizácia projektu rezidenčného parkovania, vydávanie rezidenčných kariet,
 • zabezpečovanie preneseného výkonu štátnej správy na úseku cestného hospodárstva vo veciach komunikácií III. a IV. triedy a účelových komunikácií, najmä povoľovanie zvláštneho užívania komunikácií, povoľovanie uzávierky, príp. nariadenie obchádzky, rozhodovanie o povolení vyhradeného parkoviska, rozhodovanie o pripájaní pozemných komunikácií, zriaďovanie nadjazdov a miestnych komunikácií na susedné nehnuteľnosti, rozhodovanie o povolení výnimiek pri umiestňovaní pevných prekážok na miestnych komunikáciách, vykonávanie odborného dohľadu na komunikáciách.

V prípade, že máte záujem pracovať ako referent mesta, mali by ste mať minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, znalosť PC minimálne na užívateľskej úrovni (Word, Excel, Internet) a schopnosť rýchlo sa učiť a riešiť problémy a zadania. Výhodou je prax priamo v oblasti dopravy respektíve samosprávy, kľúčové sú však schopnosť
rýchlo sa učiť nové veci a vysoká miera samostatnosti – v takom prípade je pozícia vhodná aj pre absolventa. Pre výkon práce je dôležité, aby bol žiadateľ aj aktívnym vodičom.

Platové podmienky mestská časť stanovila od 1 000 eur brutto, pričom sa bude odvíjať v závislosti od dĺžky praxe. Pracovná pozícia poskytuje aj zamestnanecké výhody a benefity, ktorými sú napríklad práca v stabilnom prostredí verejnej správy, práca s najnovšími technológiami či možnosť profesionálneho rastu.

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite váš štruktúrovaný životopis v termíne do 4. marca na adresu Miestny úrad mestskej časti Karlova Ves, Nám. sv. Františka 8, 842 62 Bratislava. V prípade vysokého počtu uchádzačov bude mestská časť kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu.

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Martinezová, tel.: 02/70711 161
E-mail: [email protected]

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X