Karloveská knižnica zháňa novú posilu, ide o prácu s čitateľmi a vypožičanými knihami

knihovník, knižnica
Foto: ilustračné, Gettyimages

Nový knihovník alebo kníhovníčka musí mať prax aspoň jeden rok a ukončené vzdelanie s maturitou.

Karloveská knižnica na Jurigovom námestí hľadá knihovníka alebo knihovníčku. Ide o prácu na plný úväzok. Nástupná mzda začína na sume 1050 eur.

Náplň práce

Nový zamestnanec knižnice bude viesť evidenciu používateľov, čo bude pozostávať zo zápisu, klasifikácie a vyhotovenia čitateľského preukazu. Takisto bude zodpovedný za evidenciu vypožičaných kníh a rezervácie.

Súčasťou práce je tvorba knižničného katalógu, vyraďovanie knižničných dokumentov a vyhotovovanie štatistických záznamov. V knižnici sa organizujú podujatia a akcie spojené s propagáciou kníh a čítania.

Benefity a požiadavky na kandidátov

Ide o pracovné miesto, ktoré nie je vhodné pre čerstvých absolventov. Vyžaduje sa aspoň 1 rok knihovníckej praxe. Je potrebné mať ukončené aspoň stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Zamestnávateľ ručí, že ide o prácu v stabilnom prostredí verejnej správy. Podrobné benefity budú kandidátom predstavené až na pohovore.

Ďalšie informácie

Termín uzatvorenia prihlášok na pozíciu je do pondelka 24. januára. Mestská časť uviedla, že v prípade vysokého počtu uchádzačov bude kontaktovať len kandidátov, ktorí budú vybratí do ďalšieho kola pohovoru.

Ak vás pozícia zaujala, zašlite životopis. Viac inormácií nájdete na tomto linku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk