Karloveský majáles oživí ulice Karlovej Vsi, prinesie pestrý program pre deti i dospelých

Karloveský majáles
Foto: Facebook/ Karlova Ves - oficiálny profil mestskej časti

Tešiť sa môžete na vernisáž výstavy, kolotoče či chutné jedlo a pitie. Záujemcovia budú môcť taktiež darovať krv.

Bývate v Bratislave IV a radi vyrazíte za zábavou? Nezmeškajte tradičný Karloveský majáles, ktorý potrvá až štyri dni a vítaní sú malí i veľkí návštevníci.

Program štartuje už v stredu 25. mája. O 17.00 hod. si môžete prezrieť výstavu fotografií Oslava života v parčíku pri Karloveskom centre kultúry. Vernisáž bude spojená s odovzdávaním cien.

V piatok 27. mája bude možné darovať krv v Miestnom úrade Karlova Ves od 8.00 hod. do 11.00 hod., potrebná je registrácia vopred. O 16.00 hod. uvidia deti pri fontáne Karloveskej knižnice Divadlo SpozaVoza a ich Ružovú rozprávku.

Hlavný program vyvrcholí v sobotu 28. mája v Líščom údolí. Na kolotočoch sa môžete vyblázniť a občerstviť v street food zóne od 10.00 hod. do 22.00 hod. Ak máte radi remeslá a miestne komunity, uvidíte ich do 17.00 hod.

Sobota bude patriť taktiež speváckym a tanečným vystúpeniam folklórnych súborov či prezentácii šermiarskeho umenia. O 16.30 hod. zaznie koncert ukrajinských umelcov. Večerná zábava sa ponesie v duchu oldies hitov či energetickej bubnovej show Campana Batucada. Deti sa odreagujú pri maskotoch Včielky Maje a Vilka či maľovaním na tvár. Program je pripravený aj v areáli Karloveskej lodenice.

Vstup na všetky akcie majálesu je zdarma. Mestská časť neinformovala o žiadnych platných pandemických opatreniach.

Karloveský majáles
Foto: Facebook

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk