Karloveský Majáles pripravil opäť bohatý program pre všetkých

Karlova_ves_majales.jpg
ilustračné: zilina.sk

Po roku sa obyvatelia Bratislavy môžu opäť tešiť na tradičný karloveský Majáles. Na sobotu 20. mája je v Líščom údolí v Karlovej Vsi pripravený bohatý kultúrny a sprievodný program pre všetky vekové kategórie. Novinkou bude Afterparty v Kamel klube so známym DJ Julom alias Pythonom.

Predpoludním sa predstavia deti z materských škôl. Tzv. nový cirkus bez zvierat, ktorý sa volá CirKus Kus, zaučí malých aj veľkých divákov do tajomstiev cirkusového umenia. Zabávač Branislav Jobus bude deťom čítať i hrať. Popoludňajší program otvoria dva folklórne súbory, ľudová hudba aj vystúpenie taekwondistov.

Po bohatej tombole príde vrchol večera, ktorým bude vystúpenie známeho rappera Ega spojené s autogramiádou. Záverom bude ohnivá šou. Tým však sobotňajší Majáles nekončí len sa presunie do Kamel klubu, kde bude zábava pokračovať Afterparty s DJ Julom alias Pythonom.

K dispozícii budú kolotoče, stánky s občerstvením a pre deti nafukovacie atrakcie. V 15 stánkoch Karloveskej komunitnej uličky predstavia činnosť aj rodinné centrá a skauti. Miestna knižnica pripravila burzu kníh. Novinkou bude čítanie deťom, o ktoré sa postarajú miestni poslanci.

Policajti a dobrovoľní hasiči majú pripravené ukážky práce a vybavenia. Veľa záujemcov sa zrejme pristaví aj pri zverencoch Výcvikovej školy pre asistenčných psov. Svoje miesto bude mať aj miestny úrad, ktorý v stane mestskej časti predstaví prácu jednotlivých oddelení.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk