Karloveský majáles bude v sobotu 20. mája, toto na vás čaká

majáles
ilustračné: SITA

Folklórne vystúpenie, hry, piesne, tanec i ohnivá šou budú v programe tohtoročného Karloveského majálesu, ktorý bude v sobotu 20. mája. Ako ďalej informuje mestská časť na svojej oficiálnej stránke, kultúrne podujatie bude v Líščom údolí v Karlovej Vsi od 10. hodiny a vstup pre návštevníkov bude bezplatný.

Akcia sa začne vystúpením detí z Materských škôl Borská a Kolískova, nasledovať bude cirkusové soaré pre deti a rodičov. Popoludňajší program otvoria folklórne súbory Čečinka a Dolina. Aj po ich vystúpení sa bude program niesť vo folklórnom duchu, vystúpenie bude mať Ľudová hudba Andreja Záhorca. O 17.30 hod. naplánovali tombolu, po nej vystúpi slovenský raper a zvyšok sobotňajšieho večera budú hrať do tanca. Záverom programu bude ohnivá šou a po nej zábavu presunú do Kamel klubu, kde bude pokračovať.

Počas celej soboty bude v Líščom údolí tradične sprievodný program. K dispozícii budú kolotoče, stánky s občerstvením a pre deti nafukovacie atrakcie na skákanie. Návštevníci na majálese nájdu aj Karloveskú komunitnú uličku, v pätnástich stánkoch predstavia svoju činnosť napríklad rodinné centrá, karloveskí skauti i Základná škola Alexandra Dubčeka. Miestna knižnica počas majálesu opäť pripravila burzu kníh, novinkou bude čítanie deťom.

Rodinné centrá pripravili pre najmenších tvorivé dielne, policajti a dobrovoľní hasiči z Dúbravky zas pripravujú ukážky svojej práce a vybavenia. Na Karloveskom majálese bude mať svoj stan aj miestny úrad, predstavia v ňom prácu jednotlivých oddelení. Ľudia budú mať možnosť stretnúť sa a porozprávať s miestnymi poslancami aj so starostkou Danou Čahojovou.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk