Karlovu Ves zdobia nové vianočné stromčeky i výzdoba

01 aj v tomto roku bude v karlovej vsi ziarit viac vianocnej vyzdoby e1543841919919.jpg

Vianoce by bez ozdobeného stromčeka ani neboli Vianocami. V Karlovej Vsi atmosféru najkrajších sviatkov v roku tentoraz pripomína až 7 vianočných stromčekov.

Stromčeky spríjemňujú vianočnú atmosféru na tradičných miestach pri Kostole sv. Michala na Molecovej ulici či pri kostole na Dlhých dieloch. K doterajším piatim stromčekom pribudol ďalší pri ZŠ Karloveská 61 a pri MŠ Kolískova.

Okrem stromčekov zdobí mestskú časť vianočná výzdoba z LED svietidiel, a to aj na nových miestach. Vyzdobené je po novom aj priečelie Karloveského centra kultúry a doplnilo sa aj osvetlenie Kostola sv. Michala.

Osvetlenie zo stromu v strede Námestia sv. Františka sa pre zlý zdravotný stav stromu presunulo k prednej bráne, ktorá vedie na námestie. Osvetlenie na pešej zóne na Pribišovej sa presunulo zo stromčeka pri múre na novú girlandu v strede pešej zóny pri fontáne.

Vďaka tejto výzdobe bude mať Karlova Ves vianočnú atmosféru až do konca roka. Rozsvecuje sa vždy po zotmení a svieti do rána, teda v rovnakom režime ako verejné osvetlenie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk