Každý má možnosť vstúpiť do Pánskeho sveta

Titulna foto pansky svet.jpg

Priestory Starej tržnice v Bratislave sa otvoria predajnej výstave Pánsky svet vo štvrtok 8. novembra. Mnohí vystavovatelia budú prezentovať svoje služby a produkty zamerané na pánov interaktívnym spôsobom.

Zastúpené budú oblasti ako oblečenie, zdravie a krása, umenie, záujmy a voľný čas, vychytávky a samozrejme pochúťky a nápoje. Nebudú chýbať ani autá, motocykle, bicykle či e-cykle. Medzi atrakcie na kolesách patrí osobná helikoptéra a najnovší model automobilu Volkswagen Arteon.

Návštevníci si budú môcť vyskúšať virtuálnu realitu, golf či biliard s profesionálnym hráčom. Budú sa môcť zapojiť do fitnes výzvy s Golem Club. Odvážni páni sa budú môcť zveriť do rúk elitným barberom.

Pansky svet foto2.jpg
https://www.shopbuilderpro.co.uk/imageServer/98371/pageDesigner/borntotrickprogram-rw6vx4.jpg

Výstava je sprevádzaná programom, moderovaným Romanom Paulechom, jednou z bývalých tvárí Telerána na TV Markíza. Vystúpi tu akrobatická skupina Born to trick, ktorá sa venuje parkour, freerunning a street dance. Uvidíte ich aj na móle so svojou športovou značkou ako súčasť módnej prehliadky.

Vyvrcholením podujatia bude vyžrebovanie tomboly o hodnotné ceny ako kapitánsky kurz na vedenie jachty, olejomaľba od maliara Petra Lichtenberga, oblečenie a doplnky, vychytávky, hodnotné darčekové koše s pochúťkami, darčekové poukážky. Tombola pozostáva z 13 cien, každá v hodnote od 270 eur až 400 eur. Do tomboly sa môže bezplatne zaregistrovať každý držiteľ platnej vstupenky.

Panky svet foto.jpg
https://www.shopbuilderpro.co.uk/imageServer/98371/pageDesigner/petrellimodnaprehliadka-gi1znt.jpg

Súčasťou Pánskeho sveta bude tiež verejná zbierka pre občianske združenie Slovensko bez drog, za účelom rozšírenia ich aktivít prebiehajúcich najmä na školách. Na ich stánku budú vystavené špeciálne okuliare, ktorými je možné simulovať videnie po užití rôznych druhov drog. Návštevníci si ich budú môcť samozrejme vyskúšať.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk