Kedy sa už budete môcť osviežiť na Kúpalisku Matadorka? Sezóna začína už čoskoro, a to s niekoľkými novinkami

Foto kupalisko matadorka
Foto: kupaliskomatadorka.eu

Kúpalisko Matadorka v Bratislave otvára letnú sezónu s množstvom noviniek. Prichádza s vylepšeniami vybavenia pre rodiny s deťmi až po lepšie podmienky pre plavcov. Zistite, čo všetko vás čaká na sídliskovom kúpalisku tento rok.

Kúpalisko Matadorka v Bratislave sa pripravuje na letnú sezónu a ponúka množstvo noviniek, ktoré potešia rodiny s deťmi aj aktívnych plavcov. Ak počasie dovolí, sezóna na Matadorke začne v sobotu 22. júna 2024.

Prevádzkovateľ kúpaliska je od roku OZ Klub vodného póla Bratislava a tento rok sa zamerali na dokončenie rekonštrukcie 50-metrového plaveckého bazéna. „Minulý rok sme investovali 50-tisíc eur do rekonštrukcie nášho 50-metrového bazéna, no zostali nám nejaké resty, ako dokončenie vonkajšieho obkladu, či natretie vodiacich čiar na dne bazéna. Dokončenie týchto prác bolo pre nás prioritou, aby bol náš plavecký bazén tip-top,“ vysvetľuje prevádzkar Marek Giba.

Aktívni plavci sa môžu tešiť na nové a vylepšené podmienky. K dispozícii budú mať dve až tri plavecké dráhy s vodiacimi čiarami na dne, ktoré budú vyhradené pre plavcov počas celého dňa.

Navyše, v týchto dráhach budú môcť používať všetky plavecké pomôcky vrátane ťapiek na ruky a plutiev. Taktiež je pre plavcov aj tento rok vyhradený čas na ranné plávanie, a to v utorky a štvrtky v čase medzi 7.00 a 8.30 hod.

Pre rodiny s deťmi prináša Matadorka nové vybavenie a zóny. Staré a nevyužívané brodisko bolo zrušené a vedľa detského bazéna tak vznikla nová oddychová zóna so slnečníkmi, ležadlami a detským kútikom v tieni stanu.

Veríme, že vďaka novému vybaveniu si rodičia aj deti u nás užijú viac zábavy, pohodlia a radi sa k nám budú vracať,“ dodáva Giba. Pri Bufete na terase bude od začiatku prázdnin menší detský kútik, kde sa deti môžu zahrať, kým bude jedlo hotové, alebo kým sa rodičia v pokoji najedia.

Prerábkou prešlo aj menu v bufetoch. Okrem obľúbených kúpaliskových klasík nájdu návštevníci v stálej a špeciálnej ponuke aj zdravé jedlá a ľahšie alternatívy, čím sa vyhovelo prianiam návštevníkov.

Nezabudnite si poznačiť do kalendárov, sezóna 2024 na Kúpalisku Matadorka začína v sobotu 22. júna 2024. Aktuálne informácie o prevádzke a novinkách nájdu návštevníci na facebookovom profile alebo na webstránke kúpaliska. Nezmeškajte príležitosť stráviť leto na vynovenom kúpalisku s množstvom atrakcií a zábavy pre celú rodinu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk