Komando so samopalmi v centre Bratislavy: Zásah NAKA spôsobil obmedzenie dopravy a značný rozruch

Titulka policia bratislava drogy zasah naka.jpg
Foto: ilustračné, Polícia Slovenskej republiky, ilustračné, maps.google.com - koláž BratislavaDen.sk

Policajný zásah v centre Bratislavy vyvolal vlnu záujmu. Komando NAKA zasahovalo na Radlinského ulici v súvislosti s podozrením z drogovej trestnej činnosti. Jedného muža zadržali a odviezli, pričom scéna bola plná policajtov a napätia.

Veľký zásah Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v centre Bratislavy spôsobil značné obmedzenie dopravy a vyvolal veľký rozruch. Informoval o ňom portál startitup. Podľa správ malo komando vyzbrojené samopalmi obkľúčiť biele auto značky Opel, ktoré roznášalo stravu.

K zásahu došlo na rušnej komunikácii, na Radlinského ulici blízko Račianskeho mýta. V rámci akcie bol zadržaný jeden muž, ktorého okamžite spútali a odvliekli do čiernej dodávky s majákom.

Podľa informácií portálu tvnoviny.sk má zásah súvisieť s drogovou trestnou činnosťou. Svedkovia udalosti uviedli, že zásah sprevádzal veľký počet policajtov NAKA, vrátane služobného psa, a situácia bola veľmi napätá.

Doprava v centre Bratislavy bola paralyzovaná, pričom zasahujúci policajti bránili prístupu k miestu udalosti. Okolie bolo zablokované a situácia vyvolala značný záujem verejnosti.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk