Komediálne divadelné predstavenie dostanú ku svojmu sviatku všetky ružinovské matky

Klimakterium predstavenie komedia ruzinov den matiek.jpg

Všetky matky z Ružinova dostanú k Medzinárodnému dňu matiek divadelné predstavenie.

Pri príležitosti Medzinárodného dňa matiek pozývajú starosta Ružinova, Cultus Ružinov a Divadlo Komédie všetky matky z Ružinova na komediálne divadelné predstavenie „Klimaktérium…a čo?“. Divadelné predstavenie sa odohrá 17. mája o 15.00 a 19.00 hod. v Dome kultúry Ružinov. Pre matky s trvalým bydliskom v Ružinove je vstup zadarmo.

Akokoľvek si hovoríme, že žijeme v modernej spoločnosti, stále majú väčšinu rodičovskej zodpovednosti na pleciach mamy. Sú to mamy, ktorým narodenie dieťaťa úplne zmení spôsob života. A sú to ony, na ktoré sa vždy budeme spoliehať – či máme štyri roky alebo štyridsať. Verím preto, že predstavenie, ktoré sme pre ne pripravili, si užijú, dobre sa zabavia a aspoň na chvíľku si oddýchnu od množstva každodenných povinností,“ hovorí starosta Ružinova Martin Chren.

V komediálnej hre Klimaktérium…a čo? dominujú skvelé herečky – „tigrice v menopauze“. Na narodeninovej oslave Mariky, jednej z kamarátok, sa stretávajú hrdinky inscenácie – Pamela, Kristína a Žofia. V hre ide o zábavu, ale aj rekapituláciu doterajších životov hrdiniek, silu povzniesť sa nad problémy, ktoré im prináša všedná každodennosť, strata práce, chlapi, ich deti, zdravotný stav a starnutie. Lebo ten údel postretol každú z nich a navzájom ich spája.

Vstupenku na predstavenie „Klimaktérium…a čo?“ si môže zadarmo vyzdvihnúť každá obyvateľka s trvalým bydliskom v Ružinove od 2. mája na recepcii v DK Ružinov, každý deň v čase od 7.00 do 22.00 hod. Kapacita miest je obmedzená. V prípade, že sa nemôžete zúčastniť podujatia, organizátori žiadajú o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk