Koncert v domove sociálnych služieb mal obrovský úspech, večer so šansónovou hviezdou rozžiaril všetky tváre

Kampino domov socialnych sluzieb.jpg

V Domove sociálnych služieb pre deti a dospelých KAMPINO odohrala koncert šansónová speváčka Katka Feldeková. Tento večer mal neuveriteľný úspech.

Do Domova sociálnych služieb pre deti a dospelých KAMPINO priniesol koncert talentovanej šansónovej speváčky Katka Feldeková s jej kapelou úžasnú atmosféru. Každý z prítomných si koncert užíval plnými dúškami.

Zamestnanci aj klienti domova boli za zážitok veľmi vďační, keďže sa bežne kvôli svojmu zdravotnému znevýhodneniu nemôžu dostať k takýmto udalostiam. Tento zážitok si ešte na dlho uchovajú vo svojich spomienkach. Pesničky skvelej skupiny vytvorili v domove neopakovateľnú atmosféru.

Rytmy ich nenechali na pokoji – tancovali a cítili hudbu do hĺbky svojich sŕdc. Balady ich upokojovali a príbeh každej skladby zanechal úsmev na tvári,“ informoval Bratislavský samosprávny kraj na svojej webovej stránke.

Hoci sa pre niekoho môže zdať, že šlo len o malý koncert, táto udalosť mala pre klientov oveľa väčší vplyv. Dokonca sa z tejto pôvodne jednorazovej dobročinnej akcie môže stať ďalšia spolupráca. „A to je v konečnom dôsledku to, na čom v živote záleží – pretvoriť dobré zámery do reality a prinášať radosť a zážitky tým, ktorí si ich najviac zaslúžia,“ uzatvoril kraj.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk