Koncertná šnúra Thomasa Puskailera vyvrcholí koncertmi v Stupave a Bratislave

Thomas puskailer koncert bratislava.jpg

Slovenský spevák Thomas Puskailer zakončí tohtoročnú koncertnú šnúru Naživo Tour vystúpeniami v Stupave a Bratislave.

Na stupavskom Námestí Svätej trojice si interpreta s kapelou budú môcť fanúšikovia a fanúšičky vypočuť 8. decembra, 14. decembra zase v bratislavskej kaviarni Thal. V repertoári Puskailerovi nebudú chýbať ani vianočné skladby, mladý spevák doň zaradil kolekciu piesní od Michaela Bublého.

Interpret odohral v rámci tohtoročného Naživo Tour 16 koncertov po celom Slovensku. Okrem vlastnej tvorby spieval aj výber svojich najobľúbenejších svetových hitov a jeho priaznivci ho tak mohli počuť spievať nielen po slovensky, ale aj po anglicky a nemecky.

Naživo Tour je kolekcia piesní, ktoré mi robili a stále robia radosť. Skladby, ktoré definujú moju osobnosť a energiu. Preto som sa rozhodol pre toto turné, aby som ľuďom priniesol dobrú náladu a pozitívnu energiu, ktorú čerpám práve z hudby. Zistil som, že moje autorské skladby spievané po slovensky majú u fanúšikov obrovský úspech. Bavia ich a spievajú si ich spolu so mnou, je to fantastické. Mám úžasné a pozitívne reakcie, svojich fanúšikov si veľmi vážim,“ vyjadril sa spevák.

Do budúceho roka má Thomas Puskailer veľké plány. Bude skladať piesne na nový album, chystať ďalšie ekologické aktivity či plánovať jeho Eko Tour.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk