Koncertné prestavenie Prévert, piáno a poézia si môžete pozrieť aj v Bratislave

Piano pixabay.jpg
ilustračné: pixabay.com

Francúzsky inštitút na Slovensku v spolupráci s Galériou mesta Bratislavy (GMB) bude organizovať 8. februára o 18. hodine koncertné predstavenie mladého, len 21-ročného francúzskeho klaviristu Alexandra Préverta.

Tento absolvent Parížskeho hudobného konzervatória a držiteľ viacerých prvých cien z medzinárodných súťaží zavíta do Bratislavy s koncertným predstavením s názvom Prévert, piáno a poézia, ktoré sám vytvoril a interpretuje v rôznych jazykoch podľa miesta konania.

Toto koncertné predstavenie je pozvánkou na hudobnú a poetickú cestu naprieč históriou s veľkými skladateľmi vážnej hudby (Beethoven, Schumann, Chopin, Schubert, Liszt, Debussy, Bizet) a veľkými básnikmi (Prévert, Proust, de Musset, Verlaine alebo Goethe). Podujatie je určené pre širokú verejnosť.

Vstup na koncertné predstavenie je voľný, ale z dôvodu obmedzeného počtu miest v sále je vhodné rezervovať si ho vopred mailom na prevert@institutfrancais.sk. Na jedno meno je možné rezervovať maximálne dve miesta. Rezerváciu si je možné uplatniť najneskôr 10 minút pred začiatkom koncertu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk