Konflikt medzi vodičmi na Prievozskej ulici skončil zranením šoféra autobusu

Prievozska kosicka strelba v bratislave doprava policia mapy.jpg
Ilustračná foto: www.google.com

Podľa slov policajnej hovorkyne Lucie Mihalíkovej malo v utorok okolo 13.00 hod. dôjsť ku poškodeniu autobusu na križovatke Prievozskej ulice a Mlynských Nív.

Na základe doterajších informácií mal poškodeniu predchádzať incident medzi vodičom auta značky Fiat Punto a vodičom autobusu MHD. Po nedorozumení mal vodič auta neznámym predmetom poškodiť bočné okno situované na strane vodiča autobusu.

Následkom poškodenia týmto predmetom došlo k rozbitiu skla, ktoré ľahko zranilo vodiča autobusu. Okrem vodiča autobusu, ktorý bol zdravotníkmi ošetrený na mieste, k zraneniu cestujúcich, ani ďalších osôb nedošlo.

Polícia viac informácií poskytne neskôr a zároveň žiada svedkov incidentu o spoluprácu. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k objasneniu činu, prípadne záznam z videokamery umiestnenej vo vozidle, ktorá zaznamenala priebeh uvedenej udalosti, môžu občania oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Informácie môžu svedkovia poskytnúť aj prostredníctvom skromnej správy na oficiálnej stránke Policajného zboru na Facebooku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk