Kontroly v opustenom areáli Filiálky pokračujú, pobyt osôb je tu nebezpečný

Kolaz bratislava filialka mestska policia.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Mestskí policajti tento raz našli tri osoby v opustenej budove v Starom Meste, ktorú predtým využívali cudzie osoby.

Mestskí policajti v Bratislave pokračujú v sérii kontrol opustených budov v nevyužívanom areáli novomestskej Filiálky po tom, čo nedávno objavili neoprávnene obývané garáže. Tentoraz našli troch ľudí v jednej z opustených budov areálu v Starom Meste.

Príslušníci Mestskej polície Bratislava prehľadávali opustenú budovu pod obratiskom električiek pri Hlavnej železničnej stanici. Pôvodné zabezpečenie objektu bolo poškodené, čo umožnilo cudzím osobám neoprávnene využívať priestory. Na základe požiadavky pracovníkov technického zabezpečenia budov bratislavského magistrátu vykonali bezpečnostnú prehliadku a zistili prítomnosť troch osôb v objekte.

Osoby boli vyzvané, aby okamžite opustili priestory, a následne pracovníci mesta riadne zabezpečili vchod do objektu proti ďalšiemu vniknutiu cudzích osôb. Budova bola označená za technicky neudržiavanú, a ľudia v nej nielenže protiprávne obsadili cudzí majetok, ale aj vystavovali samých seba riziku v dôsledku zlého technického stavu.

Mestskí policajti zdôraznili, že zabezpečenie ochrany občanov a zabránenie škodám na majetku sú ich prioritami. Vyzývajú verejnosť, aby ich informovala o situáciách, ktoré vyžadujú ich pozornosť, prostredníctvom ich nepretržitej linky 159 alebo kontaktovaním Policajného zboru na čísle 158.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk