Korčuliari pripravili aj mini jazdy pre deti. Môžu sa tešiť na tri takéto piatky

inline korčuľovanie
ilustračné: SITA

Prvá detská korčuliarska jazda sa bude konať 10. júla od 17. hodiny, trasa povedie cez Sad Janka Kráľa.

Korčuliarske jazdy Bratislavou nie sú len pre dospelých, ale aj pre deti. Organizátori pre ratolesti totiž pripravili niekoľko špeciálnych jázd s názvom mini BRATISLAVA-INLINE (mini BIL), tá prvá sa bude konať už v piatok 10. júla.

Jazda je určená aj pre tie najmenšie deti, ktoré sa povezú v cyklovozíkoch, kočíkoch či bicyklových sedačkách, ale aj pre tie väčšie na korčuliach.

Detská korčuliarska jazda sa v piatok začne o 17. hodine za nákupným centrom Aupark a trasa povedie cez Sad Janka Kráľa. Detská jazda je určená pre najmenšie detičky, ktoré sa povezú v cyklovozíkoch či kočíkoch, ale aj pre tie väčšie, ktoré už pohyb na korčuliach zvládajú, no „dospelácka“ večerná korčuliarska jazda je pre ne ešte náročná a koná sa neskoro.

Okrem detí organizátori radi privítajú aj začínajúcich korčuliarov, ktorí si ešte na večernú jazdu netrúfnu. Spolu s korčuliarmi sa na detskú jazdu vyberú aj inštruktori z inlineskola.sk, ktorí účastníkom jazdy radi poriadia. Detská jazda mini BIL vznikla vlani, konala sa vtedy jedna jazda. Tento rok organizátori pre deti pripravili až tri jazdy, okrem najbližšej piatkovej by sa ďalšie mali konať 24. júla a 7. októbra.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk